C# developeri, pracujte na zaujímavých projektoch v medzinárodnej IT spoločnosti

CNS & Connecting Software

Miesto práce
okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať pre medzinárodnú IT firmu na projektoch pre nadnárodných klientov? Pracovať v spoločnosti, v ktorej budete viac než len číslo? A v ktorej nebudete brzdení zdĺhavou byrokraciou a stresujúcim prostredím?

Tak sa pridajte ku Connecting Software!

Hľadáme talentovaných programátorov na pozície Senior a Junior C# developer. Podieľajte sa na širokom spektre zaujímavých projektov pre našich medzinárodných klientov ako napríklad Atos a Kofax. Máme prestížnych partnerov na piatich kontinentoch planéty, medzi nimi aj Microsoft či Oracle. Sme tiež členom Open Source Business Alliance.

Ak si trúfate na on-premises, cloud, big data, social, či mobilné technológie, zašlite nám svoj životopis a rozvíjajte svoju kariéru u nás.

Nemáte skúsenosti s C#? Ak však ovládate JAVA alebo Embedded prácou u nás sa C# naučíte v priebehu pár týždňov.

Pozícia je vhodná aj pre absolventov. Vysokoškolské vzdelanie je výhodou, avšak nie nevyhnutnosťou. Dôležitejšie sú Vaše schopnosti a osobnosť.

Would you like to work in an international IT company on projects for large multinational clients? Want to work in a company where you are more than just a number? And where you’re NOT hindered by lengthy bureaucracy and stressful environment?

Then join Connecting Software!

We are currently looking for talented IT specialists to fill both junior and senior C# developer positions. Participate on a range of challenging projects for our international clients such as Atos and Kofax. Among our partners across 5 continents are Microsoft, Oracle and we are also a member of Open Source Business Alliance.

If you’re not scared of on-premises, cloud, mobile, social nor big data technologies, e-mail us your CV in English and develop your career with us.

Not so comfortable with C#? If you’re familiar with JAVA or Embedded, you can master C# in a few weeks working for us.

The positions are suitable also for fresh graduates. A degree is an advantage but not a must, personality and skills are more important.

Práca na rôznorodých projektoch s najnovšími technológiami
Možnosť absolvovať Microsoft školenia a získať certifikáty zadarmo
Medzinárodné avšak rodinné pracovné prostredie
Flexibilný pracovný čas
Vynikajúce platové podmienky
Odmeny
Notebook
Firemné podujatia
Káva a čaj zadarmo

Opportunity to work on various projects with the latest technology
Free Microsoft trainings and certifications
International, yet family working environment
Flexible working time
Competitive salary
Bonuses
Notebook
Company events
Free coffee and tea

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vynikajúca znalosť riešení Microsoft
Chuť zlepšovať sa
Analytické schopnosti
Ambicióznosť, iniciatívnosť, chuť čeliť výzvam

Excellent orientation in Microsoft environment
Will to improve
Analytical skills
Ambitious, proactive, initiative, looking for challenges

CNS & Connecting Software je dynamická skupina spoločností, ktorá neustále rastie aj napriek súčasnej globálnej korona kríze. Vyvíjame produkty a riešenia a ponúkame služby v oblasti vývoja IT a softvéru. Ako partner spoločnosti Microsoft sme získali niekoľko zlatých a strieborných ocenení: A neustále získavame viac.
Naša rozsiahla sieť viac ako 80 partnerov sa globálne rozrastá, keďže naše produkty sa predávajú rozmiestnené po celom svete v rôznych odvetviach. Nájdete nás v našich kanceláriách v Malackách (Slovensko), Viedni (Rakusko), Denveri (USA) a na Madeire (Portugalsko).

Ponúkame prácu v dynamickej medzinárodnej spoločnosti s príjemným, až rodinným pracovným prostredím.
Veľký dôraz kladieme na otvorenú komunikáciu a osobný rozvoj.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2006069  Dátum zverejnenia: 6.2.2015