Skladník - vodič, Bratislava Lamač

Cromwell a. s.

Miesto práce
Lamacska cesta 22, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie nakládky / vykládky materiálu z kamiónov pomocou VZV
- triedenie prijatého materiálu
- kompletizácia a príprava na expedíciu do lokálnych skladov podľa rozvozových plánov
- realizovanie rozvozov materiálov podľa pokynov nadriadeného
- Miesto výkonu práce: Lamačská cesta 22, BA

- ponúkame prácu v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu
- zmluvu na dobu neurčitú
- garantované zvýšenie platu po zapracovaní
- osobné mzdové ohodnotenie
- sociálny program
- teplú stravu v stravovacom zariadení zamestnávateľa
- stravné lístky
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov
- ľahko dostupná lokalita priamo pri ŽS Lamač

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať mailom.
Vopred ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2016 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

- preukaz vodiča na VZV podmienkou
- vodičský preukaz skupiny C podmienkou
- preukaz KKV výhodou

Cromwell a.s.

Sme jedným z najmodernejších tlačiarensko - distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb.

Na trhu poštových služieb zastávame pozíciu lídra v oblasti technológií a inovácií. V súčasnosti sme najväčším alternatívnym poštovým operátorom registrovaným na Poštovom regulačnom úrade, s najrozsiahlejším distribučným pokrytím a najmodernejšími tlačovými technológiami.

Sme slovenská spoločnosť poskytujúca nasledovné služby:
- Hybridná pošta, adresné a neadresné doručovanie zásielok do schránok na celom území Slovenska
- Personalizovaná tlač transakčných a transpromo dokumentov
- Paper-wrapping (obálkovanie) a fóliovanie
- Kompletný outsourcing spracovania dokumentov
- Dataprocesing & datalayouting, Datamining

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Lamacska cesta 22
841 03 Bratislava
ID: 2812638   Dátum zverejnenia: 15.11.2016