Operátor dokončovacej výroby v tlačiarni - denné 8h zmeny

Cromwell a. s.

Miesto práce
Lamačská cesta 22, 841 03 Bratislava
Termín nástupu
možný ihneď, prípadne podľa dohody
750 - 850 EUR/mesiaczákladná zložka od 600€ (závisí od skúseností a schopností uchádzača) + 25% osobné ohodnotenie + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po zaučení bude náplňou práce samostatná obsluha a nastavovanie dokončovacieho stroja (kolátor, falcovačka, rolkovačka, sekačka...)
a vykonávanie dokončovacích a pomocných prác v polygrafickej výrobe
(falcovanie, sekanie , rezanie, sortovanie)

- zmluva na DOBU NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého zamestnania
- možnosť poskytnutia UBYTOVANIA na náklady zamestnávateľa pre uchádzačov mimo BA
- nástupný BONUS vo výške 1000€
- pravidelné polročné prehodnocovanie platu v závislosti od získaných zručností
- pravidelné osobné mzdové ohodnotenie vo výške 25%
- práca v 8 hodinových DENNÝCH zmenách v prac. dni PONDELOK - PIATOK (iné dni len mimoriadne po dohode)
- ľahko dostupná lokalita priamo pri ŽST Lamač
- stravné lístky hradené zamestnávateľom nad minimálne sadzby (zamestnanec platí iba 1euro z hodnoty gastrolístka)
- teplá strava v stravovacom zariadení zamestnávateľa priamo na pracovisku
- sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri pracovných jubileách)
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky, divadlo)
- práca v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu
- po dohode preplatenie cestovných nákladov na pohovor uchádzačom mimo BA
Ponúkame Vám prácu v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu, prácu so zaujímavými a jedinečnými technológiami v EU.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať stanovené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

1. Profesijný životopis
2. Súhlas na spracovanie osobných údajov podľa Zákona 428/2002 Z.z. v databáze uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti Cromwell a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, polygrafické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme manuálne zručného, technicky zdatného kolegu, ktorý bude po zaučení schopný samostatne nastaviť a obsluhovať príslušný stroj podľa aktuálnej zákazky. Ide o jednoduché manuálne nastavenie linky, ktoré zvládne po zaučení každý zručnejší človek s technickým myslením.
Polygrafické alebo strojárske (technické) vzdelanie je VÝHODOU nie podmienkou.
Podmienkou je zručnosť, samostatné myslenie, zmysel pre zodpovednosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť a chuť učiť sa nové veci.
Pri nástupe požadujeme predložiť čistý register trestov.

Cromwell a.s.

Sme jedným z najmodernejších tlačiarensko - distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb.

Na trhu poštových služieb zastávame pozíciu lídra v oblasti technológií a inovácií. V súčasnosti sme najväčším alternatívnym poštovým operátorom registrovaným na Poštovom regulačnom úrade, s najrozsiahlejším distribučným pokrytím a najmodernejšími tlačovými technológiami.

Sme slovenská spoločnosť poskytujúca nasledovné služby:
- Hybridná pošta, adresné a neadresné doručovanie zásielok do schránok na celom území Slovenska
- Personalizovaná tlač transakčných a transpromo dokumentov
- Paper-wrapping (obálkovanie) a fóliovanie
- Kompletný outsourcing spracovania dokumentov
- Dataprocesing & datalayouting, Datamining

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 242686  Dátum zverejnenia: 17.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 850 EUR/mesiaczákladná zložka od 600€ (závisí od skúseností a schopností uchádzača) + 25% osobné ohodnotenie + zákonné príplatky