Manažér distribúcie - koordinátor doručovacej siete Trenčín

Cromwell a. s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
630EUR + prémie 25% = 787,50 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Koordinátor doručovacej siete v zverenom úseku.
*Zabezpečenie adresného a neadresného doručovania materiálov a zásielok v zverených doručovacích sektoroch v jednotlivých distribučných termínoch prostredníctvom siete doručovateľov.
*Starostlivosť o sieť doručovateľov, kontrolórov, dopravcov.
*Zabezpečenie ich náhrady v prípade ukončenia dohody v zverených sektoroch.
*Vykonávanie interných kontrol kvality doručenia a preverovanie reklamácií.
*Odmeňovanie/sankcionovanie doručovateľov a interných kontrolórov.
*Práca v kancelárii, v teréne (aj s doručovateľmi)
*Príjem + príprava materiálu a zásielok

- nástupný plat: základná zložka mzdy 630EUR + prémie 25% = 787,50 EUR
- zmluva na DOBU NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého zamestnania
- flexibilný pracovný čas
- práca v mladom kolektíve
- práca v kancelárii aj v teréne
- možnosť získať znalosti v personálnej oblasti
- stabilné zamestnanie
- osobné mzdové ohodnotenie
- sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri pracovných jubileách)
- stravné lístky hradené zamestnávateľom nad minimálne sadzby (zamestnanec platí iba 1euro z hodnoty gastrolístka)
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch)
- absolventi vítaní

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať mailom na [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov a tí budú pozvaní na osobný pohovor.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- AKTÍVNY VODIČ - vodičský preukaz sk.B
- vlastné osobné motorové vozidlo VÝHODOU
- bezúhonnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita
- komunikatívnosť, spoľahlivosť
- schopnosť vyjadrovať sa
- schopnosť koordinovať, zabezpečovať a odmeňovať ľudí výhodou

Cromwell a.s.

Sme jedným z najmodernejších tlačiarensko - distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb.

Na trhu poštových služieb zastávame pozíciu lídra v oblasti technológií a inovácií. V súčasnosti sme najväčším alternatívnym poštovým operátorom registrovaným na Poštovom regulačnom úrade, s najrozsiahlejším distribučným pokrytím a najmodernejšími tlačovými technológiami.

Sme slovenská spoločnosť poskytujúca nasledovné služby:
- Hybridná pošta, adresné a neadresné doručovanie zásielok do schránok na celom území Slovenska
- Personalizovaná tlač transakčných a transpromo dokumentov
- Paper-wrapping (obálkovanie) a fóliovanie
- Kompletný outsourcing spracovania dokumentov
- Dataprocesing & datalayouting, Datamining

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1901270  Dátum zverejnenia: 7.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630EUR + prémie 25% = 787,50 EUR