Hledáme CRM developery (C# nebo JavaScript)

CRM Factory GmbH, organizační složka

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme programátory pro vývoj CRM systémů pro naše prémiové klienty na pozice CRM Junior a CRM Senior developer.

Baví tě programovat a hledat technická řešení?

Hledáš zajímavou práci ve firmě se zkušenostmi, stabilitou a chutí posouvat se dál?

Přidej se k nám! Jsme CRM Factory, společnost nabízející řešení v oblasti CRM pro automobilový a bankovní sektor. Působíme mezinárodně, ale pořád nejsme korporace! U nás v Praze se potkávají výhody menší pobočky se zázemím velké společnosti. Sídlíme v lokalitě Praha Florenc/Karlín, cca 3 min od metra Florenc.

Do našeho týmu hledáme člověka:

  • Znalost programování C# nebo JavaScript (Pro Junior pozici postačují alespoň roční praktické zkušenosti s programováním a chuť se učit. Dostaneš prostor pro zapracování s podporou zkušeného kolegy).
  • Znalost webových služeb (web API, WCF, …), ASP.NET MVC, MS SQL, MS CRM SDK výhodou
  • Zkušenost s MS Dynamics velikou výhodou
  • Schopnost číst a psát UML, nebo BPMN
  • Analytické myšlení
  • Motivaci posouvat se dál
  • Chuť se učit a vzdělávat
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Anglický jazyk (schopnost číst dokumentaci v EN)

Pracovní náplň:

Analýza zákaznických požadavků a vývoj rozsáhlých mezinárodních CRM systému. Vývoj v konceptu development pipeline a vývoj testovacích rutin prostřednictvím moderních technologií. Setkáš se s automatickým deploymnetem (Continuous Development a Continuous Delivery), GIT, Jenkins, SonarQube, a další.

Pro C# - Backend development systému MS Dynamics (MS CRM SDK, plugins) a C# aplikací (Interface, data procesor, … ).

JavaScript - Frontend development MS Dynamics (MS CRM XRM) a webových aplikací

Co nabízíme:

  • Zázemí zahraniční společnosti, které záleží na jejích zaměstnancích
  • Vzdělávání a školení
  • 13ty plat
  • Benefit kartu
  • Práci na HPP - preferovaný, nebo částečný úvazek/OSVČ možné
  • Volnou pracovní dobu, homeoffice, 5 týdnů dovolené a 10 dní zdravotního volna navíc
  • Príma lidi v týmu, spousta zábavy
  • Kancelář na metru C a B (3 min chůze na metro Florenc)
  • Teambuildingové akce taky v zahraničí
  • Možnost relokace v rámci naších poboček
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Těšíme se!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3108630  Dátum zverejnenia: 21.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.