Senior FrontEnd Developer

CRIF - Slovak Credit Bureau, s. r. o.

Miesto práce
Twin City C, Staré Mesto
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 600 EUR/mesiacfinálna výšky mzdy závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme CRIF – Slovak Credit Bureau a zabezpečujeme prevádzku úverového registra, technický servis a zastrešujeme aj významné projekty a služby na poli biznis informácií. Do nášho tímu hľadáme skúseného FrontEnd Developera, ktorý je iniciatívny, samostatný, avšak keď je potrebné nebojí sa pýtať otázky. Čítaj nižšie čo Ťa u nás v CRIFe bude čakať.

* Účasť na dizajnovaní a implementácii jednotlivých aplikácií a ich častí
* Práca s front-end frameworkmi a knižnicami ako Angular.
* Spolupráca s backend tímom na integrácii API a prípadná implementácia backendových funkcií.
* Optimalizácia aplikácií pre maximálnu rýchlosť a škálovateľnosť.
* Účasť na návrhu a implementácii UX/UI riešení.
* Samostatná práca na zverených úlohách, ale aj efektívna spolupráca v tíme.

Ak si skúsený programátor a chceš sa pripojiť k nášmu tímu nadšencov, ponúkame Ti príležitosť prejaviť svoj talent a skúsenosti. Neváhaj sa dáj nám o sebe vedieť, radi sa porozprávame a detailoch.

* Práca na zaujímavých a inovatívnych projektoch
* Flexibilná pracovná doba a možnosť home office
* Podpora vzdelávania a profesionálneho rastu (kurzy, certifikácie, konferencie).
* Navyše čas na oddych (5 dní extra dovolenky)
* Príjemné pracovné prostredie a priateľský tím
* Atraktívne benefity (stravné lístky, príspevok do 3.piliera, príspevky na šport, kultúru a zdravie, firemné akcie).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, aplikovaná informatika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AngularJS - Pokročilý
TypeScript - Pokročilý
GIT - Pokročilý
Java - Mierne pokročilý
Docker - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

FronEnd, BackEnd, Fullstack Developer

* Minimálne 5 rokov skúseností na pozícii FrontEnd alebo FullStack developera.
* Pokročila znalosť Angular, TypeScript, Git, Java
* Znalosť Bootstrap, NgRx, Helm charts, Docker, AWS EKS veľkou výhodou
* Anglický jazyk na konverzačnej úrovni (B2) je nevyhnutnosťou
* Skúsenosti s optimalizáciou výkonu webových aplikácií.
* Skúsenosti s vytváraním responzívnych dizajnov a vývojom pre rôzne prehliadače.
* Tímový hráč, ktorý je zároveň schopný pracovať samostatne
* Analytické myslenie
* Proaktívna osobnosť

We are an international company that manages the Banking and Non-banking Credit Bureaus, provides a complete range of solutions for business & consumer information as well as credit & marketing management.
Our mother company is CRIF S.p.A. with the headquarters in Italy that has been successful in the financial industry for over 20 years.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ester Jadroň Bobulová
Tel.: +421911369084
E-mail: poslať životopis
ID: 4835192  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac