Sales support v Infocentre

CRIF - Slovak Credit Bureau, s. r. o.

Miesto práce
Malý trh 2/a, 811 08 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
fixná hodinová mzda + motivačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme energických a komunikatívnych študentov (ekonómia, manažment, financie), ktorých láka kariéra v prostredí biznisu a obchodu.

Sales Support má na starosti:
 zabezpečenie obchodných stretnutí pre obchodníka
 telefonickú a e-mailovú komunikáciu s klientom
 spracovanie informácií v internom systéme
 nejedná sa o priamy predaj

Získanie obchodných a komunikačných zručností a skúseností z prostredia renomovanej spoločnosti. Motivačné ohodnotenie a možnosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Príjemný prejav
Komunikačné a prezentačné zručnosti
Time management
Zodpovednosť
Ochota učiť sa nové veci
Skúsenosti s aktívnym telefonovaním výhodou

We are an international company that manages the Banking and Non-banking Credit Bureaus, provides a complete range of solutions for business & consumer information as well as credit & marketing management.
Our mother company is CRIF S.p.A. with the headquarters in Italy that has been successful in the financial industry for over 20 years.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Irena Pulcova
Tel.: +421901914338
E-mail: poslať životopis
ID: 2119998  Dátum zverejnenia: 11.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná hodinová mzda + motivačná zložka