Si priebojný/á komunikatívny/a? Pridaj sa k nám ako podpora predaja pre náš sales tím.

CRIF - Slovak Credit Bureau, s. r. o.

Miesto práce
Twin City C, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.+ motivačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme talianská spoločnosť špecializujúca sa na vývoj a riadenie služieb úverových registrov, obchodných informačných systémov a úverových riešení. Ponúkame bankám, finančným inštitúciám, podnikom verejných služieb a firmám kvalifikovanú podporu v každej fáze vzťahu so zákazníkom.

Hľadáme energických a komunikatívnych študentov (ekonómia, manažment, financie), ktorých láka kariéra v prostredí biznisu a obchodu.

Sales Support má na starosti:
* zabezpečenie obchodných stretnutí pre obchodníka
* telefonickú a e-mailovú komunikáciu s klientom
* spracovanie informácií v internom systéme
* nejedná sa o priamy predaj

Ponúkame jedinečnú možnosť získať obchodné, komunikačné zručnosti a skúsenosti z prostredia renomovanej spoločnosti. Neváhaj nám zaslať Tvoj životopis radi sa o Tebe dozvieme viac.

* Pondelkový ovocný deň
* Piatkové raňajky s kolegami
* Krásny office v centre mesta
* Výborný kolektív, s ktorým sa zaručene nebudeš nudiť

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

* Príjemný prejav
* Komunikačné a prezentačné zručnosti
* Time management
* Zodpovednosť
* Ochota učiť sa nové veci
* Skúsenosti s aktívnym telefonovaním výhodou

We are an international company that manages the Banking and Non-banking Credit Bureaus, provides a complete range of solutions for business & consumer information as well as credit & marketing management.
Our mother company is CRIF S.p.A. with the headquarters in Italy that has been successful in the financial industry for over 20 years.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ester Jadroň Bobulová
Tel.: +421911369084
E-mail: poslať životopis
ID: 1978245  Dátum zverejnenia: 23.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.