Rušňovodič (možnosť rekvalifikácie pre vhodných uchádzačov)

Danucem Slovensko a.s.

Miesto práce
Turňa nad Bodvou, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou úspešného uchádzača bude:
  • riadenie a pohyb lokomotívy (HDV)
  • riadenie činnosti posunovacieho rušňa a pridelenej posunovacej čaty
  • zabezpečenie prepravy vozňov
  • vykládka substrátov

Na danú pozíciu ponúkame:
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie + mesačný bonus, ktorý nie je viazaný na dochádzku
  • Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach
  • Príspevok do III. piliera vo výške 35 € / mesiac
  • Príspevok na cestovanie do zamestnania
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona za každý pracovný deň v mesiaci, aj za dni počas neprítomnosti v práci
  • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu PN
  • Nadštandardné nadčasové príplatky, nadštandardné príplatky za popoludňajšiu zmenu
  • Možnosť pracovania nadčasov
  • Po zaučení možnosť pracovnej zmluvy na dobu neurčitú
  • Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc v prípade núdze)
  • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore:
elektrotechnické, technické, strojárske

Vodičský preukaz
B

Požadovaná prax
2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • odborná skúška č. 21A., 24B., 511 - výhodou
  • skúška BOZP - výhodou
  • prax v odbore - výhodou
  • odborná, zdravotná, zmyslová a psychická spôsobilosť
  • zodpovedný prístup k práci
  • samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Team CRH
E-mail: poslať životopis
ID: 2978119  Dátum zverejnenia: 17.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou