Manažér preventívnej údržby

Danucem Slovensko a.s.

Miesto práce
Turňa nad Bodvou, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou úspešného uchádzača bude:
  • Vedenie tímu plánovačov a špecialistov preventívnej údržby.
  • Plánovanie aktivít údržby s cieľom zabezpečiť maximálnu spoľahlivosť výrobných zariadení a efektivitu vynaložených prostriedkov.
  • Plánovanie ročných odstávok strategických výrobných zariadení.
  • Riadenie a kontrola mazacích a diagnostických prác (vibračná diagnostika, NDT, termovízia, analýza olejov).
  • Spolupráca s manažérom údržby pri plánovaní rozpočtu oddelenia, dohľad nad dodržiavaním plánu jeho čerpania.
  • Zodpovednosť za dodržiavanie všetkých bezprečnostých pravidiel podriadenými zamestnancami.
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami údržby a oddelením výroby.

  • možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie
  • príplatky nad rámec zákona
  • variabilná zložka mzdy závislá od individuálneho výkonu
  • príspevky do III. piliera
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • príspevky pri rôznych životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky na kandidáta:
  • VŠ vzdelanie II. stupňa, odbor: strojárstvo - podmienkou
  • Skúsenosť aspoň 3 roky na technickej pozícii v ťažkom priemysle - podmienkou
  • Aktívna znalosť anglického jazyka - podmienkou
  • Skúsenosť s vedením tímu
  • Komunikačné zručnosti

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Gatci
E-mail: poslať životopis
ID: 2895847  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou