Stáž na Obchodnom oddelení - región západného Slovenska

Danucem Slovensko a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
júl-september 2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CRH hľadá šikovného stážistu/ku na Obchodnom oddelení pre región západného Slovenska!

Stážista bude mať možnosť pracovať na nasledovných zaujímavých úlohách:

  • Mapovanie pripravovaných stavebných projektov v regióne západného Slovenska
  • Administratívne činnosti spojené s dopravou transportbetónu
  • Nahadzovanie objednávok do systému
  • Kontrola účtovania výkladok a čakacích dôb v systéme
  • Kontrola správnosti fakturácie v SAP a iné administratívne úlohy

  • Absolvujete zaujímavé školenia a exkurzie
  • Zoznámite sa s fungovaním a procesmi v nadnárodnej spoločnosti
  • Vyskúšate si pozíciu uchádzača vo výberovom konaní
  • Získate cenné skúsenosti do ďalšej praxe
  • Budete mať možnosť spolupracovať so skúsenými manažérmi a špecialistami
  • Po absolvovaní stáže získate odporúčací list
  • Vytvoríte si príležitosť pre budúce uplatnenie sa v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore:
ekonomické, technické, stavebné zamerianie

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • Proaktivita, chuť učiť sa
  • Spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
  • Záujem o oblasť stavebníctva

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Gatci
E-mail: poslať životopis
ID: 2570670  Dátum zverejnenia: 20.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.