Compensation & Benefits Specialist

Danucem Slovensko a.s.

Miesto práce
Rohožník, okres Malacky
Termín nástupu
By agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Manages entire Salary Increase process (internal & external data analysis, proposal for management, salary adjustments etc.)
  • Prepares salaries set-up for all new employees considering external and internal fairness system
  • Re-evaluates and proposes structure of Benefits. Coordinates their pay-outs/deliveries and documentation
  • Provides consultancy to all levels of line managers and employees in terms of Compensation system, Salary structure, Benefits entitlement etc.
  • Is responsible for Job Description database and supports managers in JDs creation
  • Participates in HR projects and regional initiatives related to Comp&Ben field

  • Opportunities for professional and career growth
  • Social program and benefits system
  • International and dynamic work environment

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Compensation & Benefits

Počet rokov praxe

2

  • We are looking for a candidate from Malacky region, able to commute to Rohoznik every day
  • 2 years of experience in area of compensation and benefits in multinational company
  • Advanced knowledge of English and Excel is a must
  • Experience with SAP and Hay grading is an advantage
  • University education - economic specialization
  • Microsoft Excel - advanced
  • Microsoft PowerPoint - advanced
  • Driving licence - B

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Gatci
E-mail: poslať životopis
ID: 2539290  Dátum zverejnenia: 29.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.