Dispečer cestnej dopravy so znalosťou poľštiny

Danucem Slovensko a.s.

Rohožník na Záhorí alebo Turňa nad Bodvou, Bratislavský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou úspešného uchádzača bude:

  • realizácia prepráv podľa objednávok zákazníkov,
  • maximálne vyťažovanie vlastných kapacít vozového parku,
  • minimalizácia prejazdových kilometrov,
  • predaj prepráv podľa pokynov nariadeného,
  • zabezpečovanie a kontrola dovozu surovín do závodu podľa potreby zákazníkov,
  • kontrola správnosti záznamov o vykonaných jazdách,
  • on-line monitoring činnosti zvereného vozového parku,
  • uzatváranie mesiaca podľa plánu, resp. pokynov nadriadených.

  • príplatky nad rámec zákona
  • variabilná zložka mzdy závislá od individuálneho výkonu
  • príspevky do III. piliera
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • príspevky pri rôznych životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa, sociálna výpomoc)

Svoj životopis (vrátane telefonického kontaktu a nižšie uvedeného súhlasu so spracovaním osobných údajov) zašlite e-mailom.

Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti CRH (Slovensko), a.s., Rohožník 906 38, IČO 00214973 v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 428/2002 Zb., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Aktívna nalosť poľského jazyka - podmienkou.
  • Znalosť problematiky cestnej dopravy.
  • Orientácia na riešenie problémov.
  • Dobré organizačné schopnosti.
  • Zodpovednosť.
  • Schopnosť spolupráce v tíme.
  • Komunikatívnosť.
  • Orientácia na zákazníka.

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Gatci
E-mail: poslať životopis
ID: 2267405  Dátum zverejnenia: 26.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou