Operátor výroby

CREZAR, s. r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
DOHODOU
Ponúkaný plat (brutto)
850 EUR /mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nenáročná práca vhodná aj pre ženy ,obsluha poloautomatických strojov,odoberanie dielov z palety, ukladanie dielov do paliet a stojanov,kompletizácie dielov.

Príspevok na ubytovanie, záloha mzdy vyplácaná 2 x mesačne, dochádzkový bonus,
príplatok za prácu na po obednej a nočnej zmene, koordinátor k dispozícii denne.
Možnosť práce nadčas. V prípade záujmu zabezpečíme brigádu v osobnom voľne pracovníka .

Ponúkaná práca pre prácechtivých ľudí v automobilovom priemysle nie na linke! Jednoduchá činnosť pri obsluhe poloautomatických strojov,zakladanie častí dielov a komponentov.
Príspevky,príplatky,stravné lístky,príspevok na dochádzku,nadčasy,zálohy a v osobnom voľne možné brigády exkluzívne pre našich pracovníkov. Maximálna starostlivosť koordinátora počas celej doby umiestnenia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.5.2017 (ostáva ešte 0 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

SUBDODÁVATEĽ DO AUTOMOBILOVÉHO PRIEMYSLU

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť, chuť pracovať a učiť sa.

Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Ulica 29.augusta 28/D
811 09 BRATISLAVA
ID: 3070396   Dátum zverejnenia: 19.5.2017