Tenant koordinátor

CRESCO GROUP a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia nájomcov a nájomníckej výstavby v rámci obchodného centra
• Komunikácia s projektovým manažérom výstavby obchodného centra a technickým dozorom investora
• Komunikácia s nájomcom a dodávateľmi nájomcu resp. generálnym dodávateľom
• Komunikácia s projektantom nájomcu, investorom a autorom diela pri schvaľovaní projektovej dokumentácie nájomcu
• Riadenie celého procesu a komunikácie s nájomcom od zadania technických podkladov až po kolaudáciu nájomného priestoru
• Dodržiavanie technickej a dizajnovej príručky a manuálu nájomníckej výstavby obchodného centra

- práca v renomovanej, stabilnej a silnej spoločnosti
- mladý dynamický kolektív

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám prosím svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na dole uvedenú adresu. Do subjektu uveďte názov pozície.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, fakulta architektúry alebo stavebná fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Znalosť stavebného procesu
• Schopnosť čítať stavebné výkresy nevyhnutná
• Znalosť AutoCad výhodou
• Proaktívny prístup, organizačné schopnosti
• VŠ stavebného zamerania
• Komunikatívnosť, rozhodnosť a flexibilita

Významný medzinárodný hráč s dynamickým imidžom v oblasti komplexných podnikateľských riešení a developmentu nehnuteľností. Od svojho vzniku v roku 1992 spoločnosť Cresco Group realizovala mnoho úspešných developérskych projektov. Hoci väčšina z nich je lokalizovaná v Bratislave, spoločnosť postupne rozširuje svoje aktivity aj na ďalšie územie Slovenska a do zahraničia. Za roky svojej existencie sa Cresco Group stalo významnou a rešpektovanou spoločnosťou podpísanou pod odvážnymi veľkými projektmi, ktoré menia tvár hlavného mesta a spoluvytvárajú nové, vyššie štandardy bývania.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Poštová 3
811 06 Bratislava
ID: 419781   Dátum zverejnenia: 3.3.2017