Grafik

CreeFox s.r.o.

Miesto práce
Na Karlove 25, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba printových a webových grafických návrhov – letáky, katalógy, billboardy, inzercie, online bannery, newslettre a iné
- finalizácia a spolupráca na väčších projektoch – korporátne identity, webstránky, vizuály pre reklamné kampane
- spolupráca na tvorbe reklamných kampaní

- vzdelávanie zamestnancov
- flexibilná pracovná doba
- prémie

Obsadzujeme pozíciu na TPP / živnosť, nie EXTERNE! V prípade záujmu pošlite životopis a portfólio prác na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si samostatný a kreatívny grafik / grafička, ktorého baví grafický dizajn, má chuť sa vzdelávať a zdokonaľovať? Dodržiavaš termíny a máš plnú hlavu nápadov? Si zodpovedný, milý a priateľský? Potom hľadáme práve teba!

Hľadáme grafika, ktorý zvládne samostatne vytvoriť grafické vizuály - od dohľadania podkladov, návrh, až po finálny export do tlače. Grafika, ktorý hľadá stabilnú prácu na dlhšiu dobu s možným kariérnym a platovým rastom.

Zároveň od teba požadujeme:
- výbornú znalosť grafických programov – PS, AI, ID
- výbornú znalosť slovenského jazyka
- kreativitu a vlastné nápady
- samostatnosť, zodpovednosť a dodržiavanie termínov

Za výhodu, nie podmienku považujeme:
- marketingové zmýšľanie

Pozícia nie je pre teba vhodná ak:
- hľadáš prácu na pár mesiacov
- nie si ochotný VÝNIMOČNE pracovať aj nad rámec pracovnej doby
- chceš pracovať externe

CreeFox reklamná agentúra vznikla ako študentská firma v roku 2012 v Detve, kde následne aj pôsobila. Od roku 2016 sídli v Banskej Bystrici a zaoberá sa marketingovým poradenstvom, reklamnými kampaňami, online marketingom, brandingom, tvorbou webstránok a grafickými prácami. Prevažne pracujeme pre lokálnych klientov v Banskobystrickom kraji. Tím reklamnej agentúry tvorí 5 ľudí, prevažne na externej spolupráci. Ukážky prác a viac informácií nájdete na našej stránke www.creefox.sk
ID: 2747466  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou