Operátor/ka CALL centra

CreditONE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najlepších z Vás čaká:
- komunikácia s klientmi spoločnosti CreditONE, práca s ich požiadavkami a následný predaj
- zadávanie výsledkov hovorov do interného systému
- účasť na vývoji úspešného projektu s možnosťou kariérneho postupu

V práci sa môžete tešiť na:
- motivujúce finančné ohodnotenie
- možnosť osobného a profesionálneho rastu
- férový prístup, neformálne prostredie a príjemný kolektív mladých ľudí
- možnosť dlhodobého uplatnenie
- bezplatné občerstvenie a jazykové kurzy
- 3x ročne celofiremné teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Naši budúci kolegovia majú:
- predchádzajúce skúsenosti v call centre min. 1 rok
- obchodný "DRIVE"
- pozitívne myslenie, spoľahlivosť a zodpovednosť
- základy práce s pc
- sympatický hlasový prejav
- schopnosť viesť proaktívne hovor
- možnosť práce na smeny

Spoločnosť CreditONE je inovatívna spoločnosť poskytujúca jednu z najrýchlejších a najviac flexibilných on-line pôžičiek. Zaisťujeme malé, rýchle a flexibilné on-line pôžičky cez internet, alebo mobilný telefón pre širokú škálu klientov. Naša firemná kultúra je založená na rýchlosti, účinnosti a dodaní excelentného klientského servisu prostredníctvom tímu profesionálnych a priateľských ľudí.
Staňte sa súčasťou nášho obchodného tímu v perspektívnom projekte. Do nášho tímu naberáme ďalšieho tímového hráča:

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1553821  Dátum zverejnenia: 3.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou