Operátor/ka Callcentra

CreditOne.sk

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho obchodného tímu v perspektívnom projekte. Do nášho nového oddelenia naberáme
tímových hráčov.

Tých najlepších z Vás čaká:

- Komunikácia s klientami spoločnosti creditONE.sk práca s ich žiadosťami a následný predaj
- Zavádzanie výsledkov hovorov do interného systému
- Účasť na vývoji úspešného projektu s možnosťou kariérneho postupu

Naši budúci kolegovia majú:

Predchádzajúce skúsenosti v call centre.
Obchodný „Drive“
Pozitívne myslenie, spoľahlivosť a zodpovednosť
Základy práce na PC
Sympatický hlasový prejav
Schopnosť viesť proaktívne hovor
Možnosť práce na smeny

V práci sa môžete tešiť na:

Motivujúce finančné ohodnotenie
4 týždne dovolenky a stravné lístky
Priateľský kolektív a neformálne pracovné prostredie
Medzinárodné pracovné prostredie s unikátnou firemnou kultúrou a možnosťou kariérneho rastu
Bezplatné občerstvenie a jazykové kurzy
Teambuildingové akcie

Požiadavky na zamestnanca

ID: 1902443  Dátum zverejnenia: 17.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.