Debt Collection Administrátor Junior

CreditOne.sk

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaného Loan Adminstrátor Junior, ktorý bude pracovať vo veľmi dynamickom prostredí spolocnosti CreditOne.sk

Náplň práce :

- aktívna komunikácia s dlžníkmi najmä prostredníctvom telefonickej komunikácie
- správa a dodržiavanie všetkých častí procesu vymáhania pohľadávok
- zodpovednosť za udržiavanie portfólia dlžníkov
- monitorovať a rozvíjať stratégie vymáhania pohľadávok / úverovú politiku firmy
- komunikácia s treťou stranou prostredníctvom telefónu a e-mailu
- práca s internými systémami a aplikáciami
- úzka spolupráca s ostatnými členmi creditOne.sk tímu

Požadované vzdelanie :

- stredoškolské vzdelanie

Požadované vlastnosti :

- vynikajúce výrazové prostriedky a komunikačné zručnosti
- 110% proklientsky orientovaný prístup k práci
- systematický a organizovaný prístup k práci
- analytické myslenie so zameraním na detaily
- schopnosť riešiť neštandardné situácie
- schopnosť samostatne sa rozhodovať a niesť za to zodpovednosť
- schopnosť pracovať pod tlakom v dynamicky sa meniacom prostredí

Požadované znalosti :

- stredná finančná, počítačová a právna gramotnosť
- stredný stupeň anglického jazyka slovom aj písmom

V práci sa môžete tešiť na :

Motivujúce finančné ohodnotenie
4 týždne dovolenky a stravné lístky
Priateľský kolektív a neformálne pracovné prostredie
Medzinárodné pracovné prostredie s unikátnou firemnou kultúrou a možnosťou kariérneho rastu
Bezplatné občerstvenie a jazykové kurzy
Teambuildingové akcie

Požiadavky na zamestnanca

ID: 1842748  Dátum zverejnenia: 21.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.