Brigáda - call centrum

CREDITEXPRESS Česká republika s.r.o.

Místo práce
Kolbenova 942/38a, Praha 9, Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.11.2014
Mzdové podmínky (brutto)
85 - 110 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CREDITEXPRESS Česká republika s.r.o. je nadnárodní společností se zaměřením na správu pohledávek a zákaznický servis.
Do našeho týmu hledáme kolegy/kolegyně na pozici:

SPECIALISTA KONTAKTU S KLIENTEM - čeština/slovenština

Pracovní náplň:
o telefonická komunikace s klienty za účelem ověření kontaktů
o poskytnutí informaci a nabídnutí produktu klientovi

Tato pozice je vhodná pro studenty, rodiče na mateřské/rodičovské dovolené či aktivní důchodce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
o plánovaní směn dle Vašich potřeb v rámci týdne
o pracovní dobu v rámci provozu (Po-Pá, 8.00 - 18.00)
o garantovaná fixní mzda 85Kč/hod + motivační složka
o přátelské a férové prostředí
o komunikační a produktové školení ZDARMA
o Bonusy /Prémie
o Občerstvení na pracovišti
o Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme:
o komunikativnost bez vad řeči
o uživatelskou znalost práce na počítači

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost CREDITEXPRESS Česká republika s.r.o. provozuje kontaktní centrum v Praze a nabízí širokou paletu služeb zaměřených na uspokojení veškerých potřeb našich klientů v průběhu jejich celoživotního cyklu.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1908421  Dátum zverejnenia: 24.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 85 - 110 Kč/hodina