IT Specialista/Specialistka – PHP/MySQL

CREDITEXPRESS Česká republika s.r.o.

Místo práce
Kolbenova 942/38a, Praha 9, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
13.10.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CREDITEXPRESS Česká republika s.r.o. je nadnárodní společností s dlouholetou tradicí v oblasti správy pohledávek a zákaznického servisu.
Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Pracovní náplň:
• Údržba stávajících projektů
• Možnost spolupráce na tvorbě nových projektů
• Analýza, zpracování dat, reporting
• Vytváření a správa databází dle požadavků
• Správa interních nástrojů
• Příprava a správa skriptů pro generování reportů, importu dat apod.
• Tvorba dokumentace a manuálů k nástrojům IT
• Lokální podpora pro centrální IT
• Údržba a správa lokální infrastruktury, počítačové sítě, serverů v kooperaci s centrálním IT
• Instalace a konfigurace nových pracovních stanic
• Údržba pracovních stanic a serverů v kooperaci s centrálním IT
• Správa a dohled nad komunikačními kanály klienta (SMS, email, interní zprávy)
• Optimalizace současných scriptů a další vývoj dle potřeby/požadavků

Nabízíme:
• Práci ve stabilním týmu zkušených kolegů
• Individuální přístup a otevřenou firemní kulturu
• Firemní i neformální akce
• Benefity (na kulturu, sport)
• Flexibilní pracovní dobu
• Zaměstnání vhodné i pro absolventy se zápalem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• bonusový systém
• stravenky
• dovolená navíc
• občerstvení na pracovišti
• vzdělávací kurzy a školení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Zodpovědnost, logické a koncepční myšlení, samostatnost a psychickou odolnost
• Předchozí zkušenost z oblasti Collection je značnou výhodou
• Dobrá znalost PHP
• Dobrá znalost MySQL
• Výhodou znalost VisualBasic, Oracle či Nette Framework
• Anglický jazyk – minimálně pasivní k orientaci v manuálech a písemné komunikaci, základy mluvené výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost CREDITEXPRESS Česká republika s.r.o. provozuje kontaktní centrum v Praze a nabízí širokou paletu služeb zaměřených na uspokojení veškerých potřeb našich klientů v průběhu jejich celoživotního cyklu.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1856910  Dátum zverejnenia: 8.10.2014