Pridaj sa k najlepším Predajný špecialista na telefóne s maďarským jazykom

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
1 110 EUR/mesiacZákladná mzda 870 EUR + variabilná zložka, ktorej výška nie je ohraničená. Naši najlepší špecialisti dosahujú priemernú variabilnú zložku vo výške 240 € a viac. Okrem toho ďalšie zaujímavé finančné aj nefinančné benefity v závislosti od kampane.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIDAJ SA K NÁM!Rád telefonuješ a navyše ovládaš maďarský jazyk? Rád prekonávaš svoje limity? Si cieľavedomý a máš obchodného ducha? Chceš sa vzdelávať a profesne rásť?Ak je tvoja odpoveď ÁNO tak hľadáme práve teba. Predošlé skúsenosti s predajom sú výhodou, nie však podmienkou, všetko potrebné ťa naučíme.Ponúkame ti prácu, v ktorej sa vieš realizovať.

  • pracuješ len v pracovné dni, cez víkendy a sviatky oddychuješ
  • zaujímavé finančné aj nefinančné benefity, ktoré ti radi predstavíme na pracovnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Samadi
E-mail: poslať životopis
ID: 4788338  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 110 EUR/mesiac