Rozširujeme pracovný tím - agent call centra - predajné kampane pre významné spoločnosti

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
ZVOLEN - J. Kozáčeka 11, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.02.2017
Ponúkaný plat (brutto)
TPP - 450 - 500 eur/mesiac + bonusy, dohoda - 3 eur/hodina + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť v súčasnosti rozširuje pracovný tím o skúsených telemarketingových predajcov a telefonických agentov. Vašou prácou bude:

* aktívne telefonovanie a telefonický predaj
* kontaktovanie klientov za účelom zisťovania aktuálnych informácií
* poskytovanie informácií zákazníkom
* dohadovanie obchodných stretnutí a predaj produktov
* zapisovanie informácií do jednoduchého interného informačného systému

Rozširujeme náš tím a hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu telefonický operátor - UPREDNOSTŇUJEME ZÁUJEMCOV O DLHODOBÚ SPOLUPRÁCU. Pozícia je vhodná či už pre absolventa bez praxe alebo človeka s praxou v call centra z banky, poisťovne, mobilného operátora, iného kontaktného centra. Projekty realizujeme pre významné slovenské banky, poisťovne, energetické spoločnosti, výrobné a nevýrobné spoločnosti.

Čo získate prácou u nás?

* Certifikát vydaný Národnou bankou Slovenska v sektoroch poskytovanie úverov a poistenie a zaistenie (školenie aj certifikát hradí 100% naša spoločnosť)
* zaškolenie do základov telefonickej komunikácie – vedenie rozhovoru, zisťovanie potrieb, argumentácia, zvládanie námietok
* prax s možnosťou pracovať pre najvýznamnejšie spoločnosti pôsobiace na Slovensku
* vhodnú prax pre pokračovanie kariéry v bankovom, poistnom alebo telekomunikačnom sektore, pracovníkov zo skúsenosťami z call centra sú na trhu práce žiadaní

Aké benefity naviac ponúkame?

* stravné lístky
* bonusový finančný motivačný systém - odmeny nad rámec základnej mzdy
* príplatky v prípade nadštandardných pracovných výsledkov
* príjemné pracovné prostredie
* flexibilný pracovný čas možnosť pracovať kedykoľvek v čase od 08:30 hod. do 17:00 hod.

Pracovné pohovory budú realizované priebežne. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že budeme kontaktovať iba uchádzačov vyhovujúcich našim požiadavkám. Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom našej internetovej stránky http://creditcall.sk/kariera/.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* znalosť práce s PC
* komunikatívnosť
* príjemné vystupovanie
* zameranie na cieľ
* výhodou, ale nie podmienkou, je skúsenosť s telefonovaním alebo predajom

Spoločnosť CreditCall, s.r.o. je outsourcingovou spoločnosťou. Svoje činnosti prevádzkuje v troch divíziách - telemarketingové call centrum, inkasná agentúra a prieskumná agentúra. Našimi klientmi sú významné banky, poisťovne (komerčné aj zdravotné), energetické spoločnosti a iné veľké a stredne veľké obchodné a výrobné firmy.

Našim cieľom je poskytovať v prvom rade kvalitné služby. Najväčšou pridanou hodnotou je flexibilita a aby sme tieto úlohy zvládali, hľadáme ľudí, ktorí sa stotožnia s našou myšlienkou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Račianska 66
831 02 Bratislava
ID: 2734924   Dátum zverejnenia: 9.1.2017