Rozširujeme pracovný tím - agent call centra - predajné kampane pre významné spoločnosti

CreditCall, s.r.o.

BRATISLAVA - Račianska 66, ZVOLEN - J. Kozáčeka 11, TOPOĽČANY - Stummerova 6, Bratislava, Topoľčany, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
TPP - 450 - 500 eur/mesiac + bonusy, dohoda - 3 eur/hodina + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť v súčasnosti rozširuje pracovný tím o skúsených telemarketingových predajcov a telefonických agentov. Vašou prácou bude:

* aktívne telefonovanie a telefonický predaj
* kontaktovanie klientov za účelom zisťovania aktuálnych informácií
* poskytovanie informácií zákazníkom
* dohadovanie obchodných stretnutí a predaj produktov
* zapisovanie informácií do jednoduchého interného informačného systému

Rozširujeme náš tím a hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu telefonický operátor - UPREDNOSTŇUJEME ZÁUJEMCOV O DLHODOBÚ SPOLUPRÁCU. Pozícia je vhodná či už pre absolventa bez praxe alebo človeka s praxou v call centra z banky, poisťovne, mobilného operátora, iného kontaktného centra. Projekty realizujeme pre významné slovenské banky, poisťovne, energetické spoločnosti, výrobné a nevýrobné spoločnosti.

Čo získate prácou u nás?

* Certifikát vydaný Národnou bankou Slovenska v sektoroch poskytovanie úverov a poistenie a zaistenie (školenie aj certifikát hradí 100% naša spoločnosť)
* zaškolenie do základov telefonickej komunikácie – vedenie rozhovoru, zisťovanie potrieb, argumentácia, zvládanie námietok
* prax s možnosťou pracovať pre najvýznamnejšie spoločnosti pôsobiace na Slovensku
* vhodnú prax pre pokračovanie kariéry v bankovom, poistnom alebo telekomunikačnom sektore, pracovníkov zo skúsenosťami z call centra sú na trhu práce žiadaní

Aké benefity naviac ponúkame?

* stravné lístky
* spoločné pracovné aktivity - ovocný / čokoládový / vitamínový deň
* bonusový finančný motivačný systém - odmeny nad rámec základnej mzdy
* príplatky v prípade nadštandardných pracovných výsledkov
* príjemné pracovné prostredie
* flexibilný pracovný čas možnosť pracovať kedykoľvek v čase od 08:30 hod. do 19:00 hod.

Prosíme uchádzačov o zamestnanie, aby v prípade záujmu o pracovnú pozíciu uvádzali požadované miesto výkonu práce - pobočka BRATISLAVA, ZVOLEN alebo TOPOĽČANY. Pracovné pohovory budú realizované priebežne. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že budeme kontaktovať iba uchádzačov vyhovujúcich našim požiadavkám. Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom našej internetovej stránky http://creditcall.sk/kariera/.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* znalosť práce s PC
* komunikatívnosť
* príjemné vystupovanie
* zameranie na cieľ
* výhodou, ale nie podmienkou, je skúsenosť s telefonovaním alebo predajom

Spoločnosť CreditCall, s.r.o. je outsourcingovou spoločnosťou. Svoje činnosti prevádzkuje v troch divíziách - telemarketingové call centrum, inkasná agentúra a prieskumná agentúra. Našimi klientmi sú významné banky, poisťovne (komerčné aj zdravotné), energetické spoločnosti a iné veľké a stredne veľké obchodné a výrobné firmy.

Našim cieľom je poskytovať v prvom rade kvalitné služby. Najväčšou pridanou hodnotou je flexibilita a aby sme tieto úlohy zvládali, hľadáme ľudí, ktorí sa stotožnia s našou myšlienkou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Račianska 66
831 02 Bratislava