Študent, dôchodca či mamička na MD? Pracuj s nami pre významné bankové a finančné spoločnosti! (Agent call centra)

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
J. Kozačeka 11 Zvolen, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
TPP 450-500 eur/mesiac, dohoda 3 eur/hodina + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, priateľské prostredie a zaujímavú prácu zameranú na:
 telefonické kontaktovanie existujúcich zákazníkov bankových a finančných spoločností, obchodných a výrobných firiem
 dohadovanie obchodných stretnutí a prieskumov trhu
 zapisovanie informácií do jednoduchého interného informačného systému

Hľadáme pracovníkov na dlhodobú spoluprácu. Nerobíme rozdiely a našich zamestnancov hodnotíme transparentne. Môžeš pracovať kedykoľvek v čase od 08:00 do 17:00 hod. Forma spolupráce je flexibilná - brigáda, dohoda, čiastočný alebo úplný TPP.

Rozširujeme náš tím a hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu telefonický operátor na dlhodobú spoluprácu.
Pozícia je vhodná či už pre absolventa bez praxe alebo človeka s praxou v call centra z banky, poisťovne, mobilného operátora.
Projekty realizujeme pre významné slovenské banky, poisťovne, energetické spoločnosti.
Čo získate prácou u nás:

 Certifikát vydaný Národnou bankou Slovenska v sektoroch poskytovanie úverov a poistenie a zaistenie (školenie aj certifikát hradí 100% naša spoločnosť
 Zaškolenie do základov telefonickej komunikácie – vedenie rozhovoru, zisťovanie potrieb, argumentácia, zvládanie námietok
 Prax s možnosťou pracovať pre najvýznamnejšie spoločnosti pôsobiace na Slovensku
 Vhodnú prax pre pokračovanie kariéry v bankovom, poistnom alebo telekomunikačnom sektore, pracovníkov zo skúsenosťami z call centra sú na trhu práce žiadaní

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť práce s PC
komunikatívnosť
príjemné vystupovanie
zameranie na cieľ
výhodou, ale nie podmienkou, je skúsenosť s telefonovaním alebo predajom.

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Prachárová
E-mail: poslať životopis
ID: 2695708  Dátum zverejnenia: 13.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: TPP 450-500 eur/mesiac, dohoda 3 eur/hodina + bonusy