Anketár - Operátor call centra

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Račianska 66, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
3 EUR/hodina + variabilná odmena podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím a hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu telefonický operátor, anketár na dlhodobú spoluprácu. Ak si komunikatívny a rád telefonuješ pošli nám Tvoj životopis. Projekty robíme hlavne pre významné slovenské a zahraničné spoločnosti.
Náplňou práce je:
▪ aktívne telefonovanie - čím sa staráme o existujúcich, ale získavame aj nových klientov
▪ dohadovanie obchodných stretnutí

▪nejedná sa o žiadny predaj po telefóne

FLEXIBILNÝ PRACOVNÝ ČAS - pracovať môžeš vtedy keď Ti to vyhovuje a máš čas (v pracovné dni 09:00 - 19:00, víkendy len výnimočne).
Vhodné aj pre študentov, mamičky na materskej dovolenke, dôchodcov.

Máme záujem hlavne o DLHODOBÚ SPOLUPRÁCU.

Ponúkame zaujímavú prácu v mladom, priateľskom a dynamickom kolektíve. Veľkou devízou je získanie praxe pre absolventov a možnosť naučiť sa veľmi veľa o komunikácii.
Máme záujem hlavne o dlhodobú spoluprácu.
Výhodou je i flexibilný pracovný čas – pracuješ kedy môžeš – vhodné aj pre študentov, mamičky na materskej dovolenke, seniorov.

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám pošlite svoj profesijný životopis. Telefonicky budeme pozývať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Pohovory sa realizujú skupinovo, priebežne každý týždeň.
Všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
  • dobré komunikačné schopnosti
  • príjemný a zároveň zreteľný hlas
  • schopnosť individuálnej práce
  • užívateľskú znalosť PC
  • výhodou (nie podmienkou) je prax z call centra

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Balogh
Tel.: +421232780222
E-mail: poslať životopis
ID: 2109718  Dátum zverejnenia: 13.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 EUR/hodina + variabilná odmena podľa výsledkov