Operátor call centra

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova 16, Zvolen, okres Zvolen
Termín nástupu
20.02.2015
Mzdové podmienky (brutto)
450 EUR/mesiac, + variabilná odmena podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, komunikatívnych ľudí do callcentra pre realizáciu telefonických prieskumov trhu a jednoduchých informačných kampaní pre významných klientov.
Náplň práce je aktívne telefonovanie respondentom, kladenie otázok a zaznamenávanie odpovedí do informačného systému. Pri informačných kampaniach je základom komunikácia s klientom a poskytnutie potrebných informácií.
NEPREDÁVAME ŽIADNE žiletky ani ponožky...

Pracovná doba je len v pracovné dni do 17:00
Pozície sú obsadzované na základe NP XXI - LEN pre evidovaných nezamestnaných DO 29 ROKOV v evidencii úradu práce VIAC AKO 3 MESIACE

Ponúkame zaujímavú prácu v mladom, priateľskom a dynamickom kolektíve. Benefitom sú komunikačné školenia a rôzne motivačné aktivity. Veľkou devízou je získanie praxe pre absolventov a možnosť naučiť sa veľmi veľa o komunikácii.
Ponúkame zmluvu na dobu neurčitú, gastrolísky a predĺženú obednú prestávku.

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Pohovory sa realizujú skupinovo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

základná znalosť práce s PC
komunikatívnosť
príjemné vystupovanie

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Balogh
Tel.: +421232780222
E-mail: poslať životopis
ID: 1905597  Dátum zverejnenia: 2.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 EUR/mesiac, + variabilná odmena podľa výsledkov