Anketár na telefonický prieskum a dohadovanie stretnutí

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Račianska 66, Bratislava; Stummerova 6, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
3 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* dlhodobá spolupráca v oblasti telefonického prieskumu a dohodovaní stretnutí
* telefonické oslovovanie firiem a súkromných osôb
* realizovanie prieskumu trhu - aktívne oslovovanie respondentov v rámci prieskumov, uskutočňovanie rozhovorov s respondentmi, zisťovanie názorov a postojov respondentov
* zapisovanie údajov do interného systému spoločnosti

Vhodné aj pre študentov VŠ, dôchodcov či mamičky na MD. Flexibilná pracovná doba. NEPREDÁVAME ŽIADNE ponožky ani žiletky!

* spoločné pracovné aktivity
* bonusový finančný motivačný systém - odmeny nad rámec základnej mzdy
* príplatky v prípade nadštandardných pracovných výsledkov
* príjemné pracovné prostredie
* flexibilný pracovný čas možnosť pracovať kedykoľvek v čase od 08:30 hod. do 19:00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požadujeme základné znalosti práce s PC, dotazník sa vypĺňa v elektronickej forme. Prax nie je nutná.

* znalosť práce s PC
* komunikatívnosť
* príjemné vystupovanie
* zameranie na cieľ
* výhodou, ale nie podmienkou, je skúsenosť s telefonovaním alebo predajom

Spoločnosť CreditCall, s.r.o. je outsourcingovou spoločnosťou. Svoje činnosti prevádzkuje v troch divíziách - telemarketingové call centrum, inkasná agentúra a prieskumná agentúra. Našimi klientmi sú významné banky, poisťovne (komerčné aj zdravotné), energetické spoločnosti a iné veľké a stredne veľké obchodné a výrobné firmy.

Našim cieľom je poskytovať v prvom rade kvalitné služby. Najväčšou pridanou hodnotou je flexibilita a aby sme tieto úlohy zvládali, hľadáme ľudí, ktorí sa stotožnia s našou myšlienkou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Račianska 66
831 02 Bratislava
ID: 1647994   Dátum zverejnenia: 10.10.2016