Privyrob si ako anketár / telefonický prieskum s nástupom ihneď a možnosťou získať TPP na pozíciu Telemarketingový agent

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Stummerova 5, Topoľčany; Račianska 66, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohoda - 3 Eur / hodina brutto; TPP - 450 - 500 Eur/mesiac brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme anketárov s nástupom ihneď na prieskumné kampane. Možnosť privyrobiť si v čase od 09:00 do 20:00 hod. a aj počas víkendu. Telefonujeme do 22-12-2016. V prípade vzájomnej spokojnosti možnosť predĺženia spolupráce aj na TPP.

* dlhodobá spolupráca v oblasti telefonického prieskumu
* realizovanie prieskumu trhu - aktívne oslovovanie respondentov v rámci prieskumov, uskutočňovanie rozhovorov s respondentmi, zisťovanie názorov a postojov respondentov
* zapisovanie údajov do interného systému spoločnosti

Vhodné aj pre študentov VŠ, dôchodcov či mamičky na MD. Flexibilná pracovná doba. NEPREDÁVAME ŽIADNE ponožky ani žiletky!

V prípade záujmu o dlhodobú spoluprácu možnosť pracovať pre významné bankové spoločnosti a finančné inštitúcie.

* spoločné pracovné aktivity
* bonusový finančný motivačný systém - odmeny nad rámec základnej mzdy
* príplatky v prípade nadštandardných pracovných výsledkov
* príjemné pracovné prostredie
* flexibilný pracovný čas možnosť pracovať kedykoľvek v čase od 08:30 hod. do 19:00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požadujeme základné znalosti práce s PC, dotazník sa vypĺňa v elektronickej forme. Prax nie je nutná.

* znalosť práce s PC
* komunikatívnosť
* príjemné vystupovanie
* zameranie na cieľ
* výhodou, ale nie podmienkou, je skúsenosť s telefonovaním alebo predajom

Naša spoločnosť CreditCall, s.r.o. pôsobí na trhu už viac ako 10 rokov. Pre našich klientov poskytujeme služby kontaktného call centra, telefonického zberu dát a vymáhania pohľadávok. Aktuálne pôsobíme v troch prevádzkach – Bratislava, Zvolen a Topoľčany s chuťou rozširovať sa.

Sme odborným hráčom, máme licenciu Samostatného Finančného Agenta a sme členom ESOMAR. U nás sa môžeš v práci vzdelávať aj zabávať. Ako?

Chceš premeniť voľný čas na peniaze? Tvoríme menšie pobočky s rodinnou a priateľskou atmosférou. Realizujeme projekty pre banky, poisťovne a iných významných klientov. Práca v našom call centre ponúka výbornú príležitosť pre profesionálny rozvoj.

Neváhaj a príď sa presvedčiť osobne :-)

Našim cieľom je poskytovať v prvom rade kvalitné služby. Najväčšou pridanou hodnotou je flexibilita a aby sme tieto úlohy zvládali, hľadáme ľudí, ktorí sa stotožnia s našou myšlienkou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Račianska 66
831 02 Bratislava
ID: 1647994   Dátum zverejnenia: 15.12.2016