Operátor call centra

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Račianska 66, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 EUR/hodina, + variabilná odmena podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, komunikatívnych ľudí do callcentra pre naše projekty, ktoré realizujeme pre 2 najväčšie banky na Slovensku a spolupracujeme aj s poisťovňami.
Náplň práce je aktívne telefonovanie existujúcim klientom bánk a poisťovní, ktorých informujeme o rôznych akciách a ponukách. Základom je profesionálna komunikácia s klientom a poskytnutie potrebných informácií. Cieľom je predstaviť ponuku, aktívne klienta počúvať a dohodnúť mu stretnutie na predajnom mieste banky/poisťovne.

NEPREDÁVAME ŽIADNE žiletky ani ponožky... voláme už existujúcim klientom.

Ponúkame zaujímavú prácu v mladom, priateľskom a dynamickom kolektíve. Veľkou devízou je získanie praxe pre absolventov a možnosť naučiť sa veľmi veľa o komunikácii.

Výhodou je i flexibilný pracovný čas - pracuješ kedy môžeš - vhodné aj pre študentov, mamičky na MD

Ak budeš mať dobré výsledky, možnosť pracovať aj na TPP

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Pohovory sa realizujú skupinovo a priebežne každý týždeň.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, požadujeme základné znalosti práce s PC, výhodou ale nie podmienkou je aspoň základná znalosť bankových produktov a služieb z pohľadu užívateľa.

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Balogh
Tel.: +421232780222
E-mail: poslať životopis
ID: 1493361  Dátum zverejnenia: 19.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 EUR/hodina, + variabilná odmena podľa výsledkov