Pracovník/čka vymáhania pohľadávok

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Račianska 66, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
600 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o pridelené prípady dlžníkov,
prijímanie telefonátov,
telefonická, emailová a poštová komunikácia s dlžníkmi,
dohadovanie splátkových kalendárov.

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť kariérneho rastu
- Firemné akcie
- komplexné zaškolenie
- dlhodobá spolupráca
- Profesionálny prístup
- Zaujímavá práca podporujúca komunikáciu a profesijný rast v oblasti inkasa

Informácie o výberovom konaní

Pracovná pozícia je vhodná pre absolventa.
Pracovné skúsenosti pri vymáhaní pohľadávok sú výhodou, ale nie podmienkou. Rovnako aj ovládanie AJ.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.8.2017 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného človeka s aktívnym prístupom k práci, ktorý má rád výzvy.
- komunikatívnosť
- profesionálne vystupovanie,
- spoľahlivosť a proaktívny prístup
U nás je proaktivita veľmi cenená rovnako ako organizačný talent.

Naša spoločnosť CreditCall, s.r.o. pôsobí na trhu už viac ako 10 rokov. Pre našich klientov poskytujeme služby kontaktného call centra, telefonického zberu dát a vymáhania pohľadávok. Aktuálne pôsobíme v troch prevádzkach – Bratislava, Zvolen a Topoľčany s chuťou rozširovať sa.

Sme odborným hráčom, máme licenciu Samostatného Finančného Agenta a sme členom ESOMAR. U nás sa môžeš v práci vzdelávať aj zabávať. Ako?

Chceš premeniť voľný čas na peniaze? Tvoríme menšie pobočky s rodinnou a priateľskou atmosférou. Realizujeme projekty pre banky, poisťovne a iných významných klientov. Práca v našom call centre ponúka výbornú príležitosť pre profesionálny rozvoj.

Neváhaj a príď sa presvedčiť osobne :-)

Našim cieľom je poskytovať v prvom rade kvalitné služby. Najväčšou pridanou hodnotou je flexibilita a aby sme tieto úlohy zvládali, hľadáme ľudí, ktorí sa stotožnia s našou myšlienkou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Račianska 66
831 02 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1447446   Dátum zverejnenia: 11.8.2017