Kreatívny grafický dizajnér/dizajnérka

CreativeSites, s.r.o.

Miesto práce
Ulica Svornosti 42, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme grafického web dizajnéra s kreatívnym myslením a zmyslom pre detail.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
* príprava grafických návrhov a podkladov pre e-shopy a webové stránky na základe zadania klientov
* kreatívna tvorba grafických dizajnov pre projekty z rôznych oblastí (oblečenie a topánky, technológie, detské veci, potraviny, šport, nábytok a bytové doplnky, army veci, kozmetika, parfumy a iné)
* komunikácia s klientom počas tvorby grafického návrhu
* vytváranie grafických prvkov pre web
* tvorba loga, vizitiek a marketingových materiálov pre tlač (roll-up, nálepka a pod.)

Ak ťa zaujala pracovná náplň, určite nám pošli svoj kreatívny životopis spolu s portfóliom tvojich prác na profesia@creativesites.sk.

Čo môžeš očakávať:
* prácu na zaujímavých e-commerce a webových projektoch
* priestor sa naplno kreatívne realizovať a učiť sa
* pohyblivú pracovnú dobu
* služobný notebook
* motivačné finančné ohodnotenie
* mladý kolektív a pohodovú atmosféru
* pravidelné firemné team buildingy

Spolu so životopisom nám pošli aj svoje referencie - weby, na ktorých si pracoval/a. Tešíme sa na tvoje portfólio.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.12.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe Photoshop - expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pošli nám ukážky svojich prác, ak:
* máš skúsenosti s grafickým dizajnom web stránok či e-shopov
* nechýba ti zmysel pre detail
* máš kreatívne myslenie a estetické cítenie
* perfektne ovládaš Adobe Photoshop
* si tímový hráč, ale vieš pracovať aj samostatne
* si spoľahlivý a dokážeš splniť zadanie na 100%

Tvoríme web stránky a e-shopy už viac ako 11 rokov. Pripravujeme všetko od dizajnu na mieru cez perfektnú funkcionalitu až po SEO. Medzi našich klientov patria veľké spoločnosti ako Fann.sk, Rossignol.sk či Gigastore.sk., ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

My sami sme tiež menšia firma (20 ľudí). Sme mladý kolektív, ktorý sa postupne zväčšuje. Máme radi svoju prácu, preto sa neustále rozvíjame a zdokonaľujeme v tom, čo nás baví.

Chceš patriť k nám? Pošli nám svoj životopis na profesia@creativesites.sk.

Ulica svornosti 42
821 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Kadáková
Tel.: +421 948 940 980
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2831340   Dátum zverejnenia: 29.11.2016