Account manager

CREATIVE sites, s.r.o. | platforma pre ambiciózne e-shopy

Miesto práce
Podunajské Biskupice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacOd 1700€ (Plat posudzujeme individuálne od skúsenosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si nadšený pre digitálny svet? Máš záujem o strategické riadenie projektov? Bavi ťa rozvíjať dlhodobé vzťahy s klientami? Tak táto príležitosť je určená pre teba.

Do nášho marketingového tímu CREATIVE digital hľadáme Account Manažéra, na ktorého sa môžeme my a naši klienti spoľahnúť.

ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU?
- Pôsobiť ako spojka medzi tímom a klientami.
- Udržiavať dobré vzťahy s klientami.
- Zabezpečovať, aby naše projekty boli v súlade s plánom a časovým harmonogramom.
- Podporovať up-sale a cross-sale iniciatívy - identifikácia a využívanie príležitosti na zvýšenie predaja našich služieb existujúcim klientom.
- Rôzne operatívne činnosti pre marketingového šéfa.
- Manažovať úlohy pre klienta a pre tím v Asane.

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?
- Vynikajúce komunikačné zručnosti.
- Technické myslenie.
- Schopnosť rýchlo sa učiť.
- Samostatnosť a zodpovednosť.
- Pozitívny prístup k práci a životu.
- Dôslednosť.
- Výhodou je skúsenosť s Google Analytics a Asanou.

- Príjemná a uvoľnená atmosféra v priateľskom kolektíve.
- Free parking s množstvom parkovacích miest hneď pri budove.
- Priestor na sebarealizáciu a osobný rast.
- Možnosť účasti na rôznych prednáškach a seminároch.
- Flexibilná pracovná doba a zohľadnenie nadčasov.
- Práca na zaujímavých projektoch.

Ďalšie výhody a benefity u nás:
- Spoločné akcie a teambuildingy.
- Multisport karta.
- Čerstvé ovocie.
- Raz mesačne firemné raňajky.
- Finančná podpora pri svadbe, narodení dieťaťa, splátke hypotéky či nájdení kvalitného človeka do nášho tímu.
- Zaujímavé benefity pre tých, ktorí sú vo firme viac rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami a s helpdesk tímom, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špecifickému know-how a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

V CREATIVE sites tvoríme e-shopy pripravené na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Surovčíková
E-mail: poslať životopis
ID: 2776209  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac