PHP Developer - programátor moderných web aplikácií

CreativeSites, s.r.o.

Miesto práce
Ulica svornosti 42, 821 06 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* rozvoj jedného z popredných e-commerce systémov na Slovensku
* analyzovanie požiadaviek klientov a návrh funkčnosti
* vytváranie technických špecifikácií
* programovanie modulov a nových funkcií do existujúceho e-shop systému
* programovanie funkcií do interných systémov
* testovanie implementovaných riešení
* opravovanie funkčných a bezpečnostných chýb v kóde
* poskytovanie technickej podpory klientom a komunikácia s klientom pri vývoji web aplikácií

Páči sa Ti pracovná náplň? Pošli nám životopis na profesia@creativesites.sk a staň sa členom tímu CreativeSites.

Čo môžeš očakávať:
* prácu na zaujímavých e-commerce projektoch
* priestor pre sebarealizáciu a učenie sa
* pohyblivú pracovnú dobu
* služobný notebook
* mladý kolektív a pohodovú atmosféru
* pravidelné firemné team buildingy

V prípade záujmu nám pošli svoj životopis a prípadne aj linky na projekty, na ktorých si pracoval. Radi si ich pozrieme.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Počítačové znalosti - programátor

MySQL - expert
PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
JavaScript - pokročilý
AJAX - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba očakávame my:
* pokročilú znalosť PHP
* znalosť HTML / CSS / jQuery / SQL
* schopnosť rýchlo sa učiť
* samostatnosť a zodpovednosť
* serióznosť, otvorenosť a úprimnosť
* pozitívny prístup k práci a životu

Tvoríme web stránky a e-shopy už viac ako 11 rokov. Pripravujeme všetko od dizajnu na mieru cez perfektnú funkcionalitu až po SEO. Medzi našich klientov patria veľké spoločnosti ako Fann.sk, Rossignol.sk či Gigastore.sk., ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

My sami sme tiež menšia firma (20 ľudí). Sme mladý kolektív, ktorý sa postupne zväčšuje. Máme radi svoju prácu, preto sa neustále rozvíjame a zdokonaľujeme v tom, čo nás baví.

Chceš patriť k nám? Pošli nám svoj životopis na profesia@creativesites.sk.

Ulica svornosti 42
821 06 Bratislava
ID: 2769212   Dátum zverejnenia: 17.10.2016