Kreatívna grafická dizajnérka/dizajnér

CREATIVE sites, s.r.o. | platforma pre ambiciózne e-shopy

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívnu web dizajnérku/dizajnéra s kreatívnym myslením a zmyslom pre detail.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
* príprava grafických návrhov a podkladov pre e-shopy a webové stránky na základe zadania klientov
* kreatívna tvorba grafických dizajnov pre projekty z rôznych oblastí (oblečenie a topánky, technológie, detské veci, potraviny, šport, nábytok a bytové doplnky, army veci, kozmetika, parfumy a iné)
* komunikácia s klientom počas tvorby grafického návrhu
* vytváranie grafických prvkov pre web
* tvorba loga, vizitiek a marketingových materiálov pre tlač (roll-up, nálepka a pod.)

Ak Ťa zaujala pracovná náplň, určite nám pošli svoj životopis spolu s portfóliom Tvojich prác na [email protected].

Čo môžeš očakávať:
* prácu na zaujímavých e-commerce a webových projektoch
* priestor sa naplno kreatívne realizovať a učiť sa
* pohyblivú pracovnú dobu
* služobný notebook
* motivačné finančné ohodnotenie
* mladý kolektív a pohodovú atmosféru
* pravidelné firemné team buildingy

Spolu so životopisom nám pošli aj svoje referencie - weby, na ktorých si pracoval/a. Tešíme sa na tvoje portfólio.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pošli nám ukážky svojich prác, ak:
* máš skúsenosti s grafickým dizajnom web stránok či e-shopov
* nechýba Ti zmysel pre detail
* máš kreatívne myslenie a estetické cítenie
* perfektne ovládaš Adobe Photoshop
* si samostatný/á a spoľahlivý/á
* a dokážeš splniť zadanie na 100%

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami a s helpdesk tímom, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špecifickému know-how a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

V CREATIVE sites tvoríme e-shopy pripravené na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2697528  Dátum zverejnenia: 19.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou