Programátor moderných web aplikácií

CREATIVE sites, s.r.o. | platforma pre ambiciózne e-shopy

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme:
- Si tvorivý a už ťa nebaví práca v korporátnom prostredí? Alebo ťa omrzelo tráviť čas nad školskými skriptami?
- Máš dosť skúseností s vývojom web aplikácií HTML / CSS / jQuery / PHP / MySQL ?
- Rád by si sa naučil niečo nové, odovzdal svoje skúsenosti pri realizácii úspešného projektu?
- Rád sa učíš na svojich chybách? Vyskytujú sa v Tvojich kódoch BUG-y?
- Chcel by si zapadnúť do mladého kolektívu a zaplniť tak medzeru, čo by nám pomohlo byť ešte lepšími?

...tak v tom prípade hľadáme práve Teba :)

Čo ti ponúkame:
- kvantum rozličnej práce na zaujímavých projektoch (jeden z popredných slovenských e-Commerce systémov)
- mladý ale skúsený kolektív, ktorý ti vie odovzdať svoje skúsenosti, ale rád sa od teba aj niečo priučí (nikto nie je dokonalý)
- priestor pre sebarealizáciu
- práca v Bratislavskej kancelárii, časom možnosť pracovať z domu

V prípade Vášho záujmu prosím pošlite Váš štruktúrovaný životopis na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

MySQL - Expert
PHP - Expert
HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
AJAX - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo požadujeme:
- serióznosť, otvorenosť, ústretovosť, ...
- maximálnu pohodu pri práci, pozitívny prístup (mierne chvíľkové náladové zmeny sú akceptovateľné :)
- znalosť HTML / CSS / jQuery / PHP / MySQL na úrovni riešiť problémy samostatne; co nevieš - naučíme ťa

Ďaľšie informácie:
- nehľadáme žiadneho skillera, ale ani začínajúceho programátora
- kľudne nám napíš, zavolaj.. radi pokecáme...
- a ostatné? Všetko ostatné je na našej dohode :)

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami a s helpdesk tímom, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špecifickému know-how a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

V CREATIVE sites tvoríme e-shopy pripravené na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2264201  Dátum zverejnenia: 28.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou