Web konzultant / projektový manager

CREATIVE sites, s.r.o. | platforma pre ambiciózne e-shopy

Miesto práce
Krajinská 50/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
fix

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická, e-mailová a osobná komunikácia s klientami spoločnosti
- riadenie projektov a kontrola funkcií projektov
- support klientom v oblasti internetových obchodov
- príp. napĺňanie obsahu e-shopov

- možnosť rozvoja, sebarealizácie a pracovného postupu
- práca s najmodernejšími technológiami
- motivujúce finančné ohodnotenie
- samostatnosť, pohyblivá pracovná doba
- práca v dynamickej mladej spoločnosti
- služobný mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborná znalosť práce s PC (MS Office, Internet)
- ovládanie Photoshopu
- technické zručnosti, schopnosť rýchlo sa učiť a vysoké IQ
- rozvinuté komunikačné zručnosti a pozitívne vystupovanie
- flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
- skúsenosti s e-shopmi vítané

V CREATIVE sites už viac ako 16 rokov tvoríme profesionálne a kvalitné e-shopy s dôrazom na UI/UX dizajn, programovanie na mieru, komplexnými marketingovými službami a s helpdesk tímom, ktorý je kedykoľvek pripravený pomôcť.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, špecifickému know-how a efektívnemu admin systému sme pomohli viac ako 1600 e-shopom plniť svoje sny a predávať viac. Medzi našich zákazníkov patria veľké spoločnosti ako Alltoys.sk, Fann.sk, Tuli.sk, Robel.sk či Delikateso.sk, ale aj kopa menších ambicióznych e-shopov.

V CREATIVE sites tvoríme e-shopy pripravené na úspech.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1158178  Dátum zverejnenia: 10.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix