Obchodný riaditeľ online projektu Bookio.

Creative Web, s.r.o.

Miesto práce
Budova Istropolisu, Trnavské mýto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BookioPro už dlhšiu dobu pomáha reštauráciám s ich businessom. Rozhodli sme sa rožšíriť naše pôsobenie do ďalších odvetví služieb ako aj rady našich súputnikov a preto hľadáme posilu do týmu, ktorá im bude vzorom, ktorý sa oplatí nasledovať :)
Čo budeme od teba chcieť?
Budeš lídrom pozitívnych a šikovných ľudí v obchodnom tíme. Budeš chodiť s nimi na stretnutia, získavať nových zákazníkov, baviť sa s ľuďmi a podieľať sa na celkovom rozvoji produktu, ale aj celej našej firmy.

Čo môžeš čakať od nás?
Férové ohodnotenie a jeho pravidelné prehodnocovanie
Prostredie firmy, ktoré môžeš aktívne vytvárať a ovplyvniť (proste sme start-up a chceme od teba pomoc ho budovať)
Telefón, počítač, auto (VW Passat) proste všetko, čo budeš ku svojej práci potrebovať
V kancelárii je k dispozícii cukor, káva, limonáda, čaj, rum, bum
Reálnu možnost sa niekam vypracovať, pretože naše plány sú svetové a šikovných ľudí nie je nikdy dosť
Časová flexibilita
Spoločné akcie tímu - pravidelné teambuildingy (v rámci Slovenska niekoľkokrát do roka)
Spoločné firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Aký by si mal byť?
Určite mať bohaté skúsennosti s akvizičným obchodom, ideálne v online projekte
Byť prirodzeným lídrom, ktorého sa oplatí nasledovať
Nebáť sa samostatných úloh a doťahovať veci do cieľa
Nebáť sa zdvihnúť telefón a zadok zo stoličky :-)

Bookio je najpoužívanejší rezervačný systém na Slovensku, ktorý spríjemňuje objednávanie služieb už od roku 2013. Aktuálne Bookio používa už viac ako 5000 zariadení. Tento praktický a moderný rezervačný pomocník využívajú reštaurácie, hotely, kliniky, barberi, salóny krásy, športoviská, autoservisy a desiatky ďalších segmentov. Ak ste si už
niekedy online rezervoval termín, s veľkou pravdepodobnosťou to bolo práve cez rezervačný systém Bookio.

Bookio pomáhalo s rezervovaním testovacích termínov v čase pandémie a rovnako aj vojnovým utečencom s nájdením dočasného ubytovania. Je to slovenský projekt, ktorý vďaka rýchlemu rastu spokojných klientov na Slovensku expandoval do zahraničia, kde tiež úspešne nachádza spokojných klientov aj používateľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2834834  Dátum zverejnenia: 1.12.2016