Platená stáž /Analytický team

Creative Web, s.r.o.

Miesto práce
Trnavské Mýto 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
20.06.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme
Študenta/tku, ktorý si chce na vlastnej koži vyskúšať analýzu dát v reálnom svete. Jeho výstupy budú použité pre monitorovanie a analýzu historických a súčasných dát. Počas tohto obdobia budeš mať možnosť pracovať s technológiami, ktoré momentálne vo svete určujú smer analýzy dát. Ide o dlhodobú spoluprácu a platenú stáž.

Všetci kolegovia v Creative Web máme rovnaké výhody a benefity bez ohľadu na to, či je niekto na stáži alebo už dlho vo firme.
Poskytneme ti technické vybavenie.
Vieme sa dohodnúť na časovej flexibilite.
Môžeš si u nás urobiť bakalárku alebo diplomovku.
Využívať môžeš napríklad aj masáže počas pracovnej doby :)
Vezmeme ťa na naše spoločné akcie a zapojíme do života firmy.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie alebo iný technický smer, dáta

Ostatné znalosti

SQL - Základy
Python - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného študenta, ktorý zapadne aj do tímu ľudí, ktorí nielen milujú dáta;)
Ak
- rozumieš a nebojíš sa štatistiky
- máš znalosť SQL (väčší školský projekt, bakalárka, svoj projekt, part time vo firme..)
- schopnosť odhaľovať závislosti, vytvárať a overovať hypotézy
- nadšenie pre analýzu dát
ver, že ťa radi pozveme na stretnutie

Výhodou:
- znalosť Python 3, PowerBI
- máš skúsenosti s R

Bookio je najpoužívanejší rezervačný systém na Slovensku, ktorý spríjemňuje objednávanie služieb už od roku 2013. Aktuálne Bookio používa už viac ako 5000 zariadení. Tento praktický a moderný rezervačný pomocník využívajú reštaurácie, hotely, kliniky, barberi, salóny krásy, športoviská, autoservisy a desiatky ďalších segmentov. Ak ste si už
niekedy online rezervoval termín, s veľkou pravdepodobnosťou to bolo práve cez rezervačný systém Bookio.

Bookio pomáhalo s rezervovaním testovacích termínov v čase pandémie a rovnako aj vojnovým utečencom s nájdením dočasného ubytovania. Je to slovenský projekt, ktorý vďaka rýchlemu rastu spokojných klientov na Slovensku expandoval do zahraničia, kde tiež úspešne nachádza spokojných klientov aj používateľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2538025  Dátum zverejnenia: 28.4.2016