Platená stáž / Vývoj webových aplikácií / part time

Creative Web, s.r.o.

Miesto práce
Trnavské Mýto 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou /asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi ťa privítame ak si :
študent/tka, ktorý si chce na vlastnej koži vyskúšať vývoj web stránok a aplikácií v reálnom svete. Tvoje výstupy budú použité a viditeľné. Počas stáže sa stretneš s technológiami, ktoré momentálne vo svete určujú smer . Ide o dlhodobú spoluprácu. Radi by sme pre teba po stáži vytvorili miesto.

Ponúkame ti:
- možnosť získať reálne skúsenosti
- naučíš sa pracovať v JAVA a spoznáš Groovy
Ak ťa už nebaví klasický stereotyp písania zbytočného zdrojového kódu, zdĺhavý vývoj, nudné webové frameworky a ich komplikovaná konfigurácia, radi ti ukážeme efektívnu alternatívu – Groovy JVM language a framework Grails.

Dozvieš sa niečo o kľúčových slovách ako Behavior Driven Development, Convention-over-configuration, Inversion of control, Spring, Hibernate, AngularJS a ich využitie v úspešných projektoch firmy Creative Web.
- dostaneš sa k vývoju a necháš na ňom "svoj odtlačok" :)

Stáž je platená.

pozri na: bookiopro.com

Všetci kolegovia v Creative Web máme rovnaké výhody a benefity bez ohľadu na to, či je niekto na stáži alebo už dlho vo firme.
Poskytneme ti technické vybavenie.
Vieme sa dohodnúť na časovej flexibilite.
Môžeš si u nás urobiť bakalárku alebo diplomovku.
Využívať môžeš napríklad aj masáže počas pracovnej doby :)
Vezmeme ťa na naše spoločné akcie a zapojíme do života firmy.

Mnohí naši kolegovia začínali vo firme ako part time alebo stážisti a zapustili u nás korene. Radi by sme ponúkli ďalšie možnosti šikovným študentom.
Pošli nám čo najviac informácií o tebe a radi sa stretneme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

informačné technológie alebo iný technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- rozumieš a nebojíš sa programovať v JAVA
- znalosť frameworkov
- schopnosť odhaľovať závislosti, logicky myslieť a spájať si súvislosti
- nadšenie pre web technológie a nové trendy
- chuť byť súčasťou tímu aj cez prázdniny

Bookio je najpoužívanejší rezervačný systém na Slovensku, ktorý spríjemňuje objednávanie služieb už od roku 2013. Aktuálne Bookio používa už viac ako 5000 zariadení. Tento praktický a moderný rezervačný pomocník využívajú reštaurácie, hotely, kliniky, barberi, salóny krásy, športoviská, autoservisy a desiatky ďalších segmentov. Ak ste si už
niekedy online rezervoval termín, s veľkou pravdepodobnosťou to bolo práve cez rezervačný systém Bookio.

Bookio pomáhalo s rezervovaním testovacích termínov v čase pandémie a rovnako aj vojnovým utečencom s nájdením dočasného ubytovania. Je to slovenský projekt, ktorý vďaka rýchlemu rastu spokojných klientov na Slovensku expandoval do zahraničia, kde tiež úspešne nachádza spokojných klientov aj používateľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2515813  Dátum zverejnenia: 16.5.2016