Senior Web Developer (Grails)

Creative Web, s.r.o.

Miesto práce
Budova Istropolisu, Trnavské mýto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme fullstack programátora, ktorý má záujem o vývoj moderných webových aplikácií na platforme Grails.

Budeš pracovať samostatne s pravidelnými konzultáciami s projektovým tímom a technickým architektom. Tvojou zodpovednosťou bude kompletný vývoj webového portálu od databázy až po frontend.

Po technickej stránke je prirodzene potrebná dobrá znalosť webových technológií a Java platformy, výhodou je skúsenosť so Springom, ideálne priamo s Groovy a Grails.

Ponúkame ti možnosť tvorivej práce s aktuálnymi technológiami v neformálnom pracovnom prostredí s flexibilným pracovným časom. Ponecháme ti široký priestor na sebarealizáciu, budeme však dbať na kvalitu tvojej práce a odborný rast.

Podmienkou pozvania na osobný pohovor je stručný motivačný list, z ktorého sa dozvieme čím ťa naša ponuka zaujala a prečo sa považuješ za vhodného kandidáta. Súčasťou pohovoru je praktická ukážka tvojich schopností a skúseností formou prezentácie projektu na ktorom pracuješ alebo si pracoval v minulosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Bookio je najpoužívanejší rezervačný systém na Slovensku, ktorý spríjemňuje objednávanie služieb už od roku 2013. Aktuálne Bookio používa už viac ako 5000 zariadení. Tento praktický a moderný rezervačný pomocník využívajú reštaurácie, hotely, kliniky, barberi, salóny krásy, športoviská, autoservisy a desiatky ďalších segmentov. Ak ste si už
niekedy online rezervoval termín, s veľkou pravdepodobnosťou to bolo práve cez rezervačný systém Bookio.

Bookio pomáhalo s rezervovaním testovacích termínov v čase pandémie a rovnako aj vojnovým utečencom s nájdením dočasného ubytovania. Je to slovenský projekt, ktorý vďaka rýchlemu rastu spokojných klientov na Slovensku expandoval do zahraničia, kde tiež úspešne nachádza spokojných klientov aj používateľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2275378  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou