Technical Support /IT Consultant

Creative Web, s.r.o.

Miesto práce
Trnavské Mýto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedným z našich projektov je projekt Camarero.sk
Ide o reštauračný systém dodávaný do reštaurácií po celom Slovensku, Česku a rozrastáme sa aj do ďalších krajín.
Hľadáme kolegu, ktorý doplní náš tím v Bratislave.

Ak sa vo svete počítačov, smartphonov a serverov cítiš ako ryba vo vode, a navyše aj rád komunikuješ s ľuďmi, tak neváhaj a prihlás sa !!!

Budeš mať možnosť nielen pracovať s naším systémom - ale aj ovplyvňovať jeho vývoj a prinášať vlastné nápady, ako systém vylepšiť.

Čo u nás budeš robiť?
Inštalovanie reštauračného systému u zákazníka alebo na diaľku
Využiješ znalosti sietí
Popri tom zaškolíš personál, aby vedel samostatne systém používať
Poradíš našim partnerom priamo na mieste inštalácie alebo na diaľku ako systém spravovať
V tvojich rukách bude aj prezentácia systému novým záujemcom
Poradenstvo a vypracovanie cenovej ponuky záujemcom
Zbierať a implementovať návrhy na zlepšenia systému od klientov

Mladý, optimisticky naladený kolektív
Komplexnosť, ale aj variabilita úloh, žiaden stereotyp
Flexibilný pracovný čas
Skvelé firemné akcie
Pravidelný tréning a vzdelávanie
Technické vybavenie
Firemný telefón, firemné akcie, masáže, bezplatné parkovanie, bonusy pre najlepších a iné výhody

Camarero je inovatívny reštauračný systém, ktorý zefektívňuje chod reštaurácie. Na trhu pôsobíme od roku 2007. Camarero funguje na tabletoch, smartphonoch či bežných počítačoch, podporuje veľa rôznych fiškálnych a prakticky všetky POS tlačiarne, je jednoduchý, spoľahlivý, modulárny a veľmi praktický.
Naše riešenia dodávame po celom Slovensku, ale aj v celej Českej republike.
Od roku 2014 sme členom skupiny Creative Web s.r.o., kam patria tiež projekty BookioPro.com, ZlavaDna.sk, Bookio.sk, SlevaDne.cz, Bookio.cz a ďalšie.
Vystihuje nás mladá a veľmi priateľská atmosféra vo firme. Naším cieľom je skvalitňovať služby (nielen) na Slovensku a spájať tak našich obchodných partnerov so zákazníkmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

UNIX/Linux - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Technika
• ktorý má skúsenosť s implementáciou alebo vývojom systémov (ideálne pokladničný či reštauračný)
• výhodou je technická zdatnosť v administrácii sieťových zariadení a znalosti Linuxu
• ktorý vie nájsť riešenia a radí klientovi ako efektívne pracovať so systémom
• ktorý je aktívny, doťahuje, čo začal, ide za stanovenými cieľmi
• ktorý má príjemné vystupovanie, rád komunikuje
• ktorý má pozitívny prístup a myslenie
• ktorý má vysoké pracovné nasadenie a je flexibilný
• ktorý má chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe
• ktorý dokáže niesť zodpovednosť a systematicky pracovať

Ak si absolvent so skúsenosťou s podobným projektom, technológiami alebo priamo sieťami, dvere máš otvorené.
Práca alebo výpomoc v reštaurácii alebo obchode je výhodou.
Skúsenosti s fiškálmi alebo inými reštauračnými, prípadne skladovými systémami sú vítané.

V spoločnosti Creative Web nájdeš ľudí s pozitívnym myslením, s úsmevom na tvári a na jednej vlnovej frekvencii :)

Všetky ďalšie zaujímavé informácie o nás a o našich projektoch nájdeš na :
www.cweb.sk, www.ZlavaDna.sk, www.BookioPro.com, www.Camarero.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Trnavské Mýto 1
831 03 Bratislava
ID: 1973571   Dátum zverejnenia: 21.9.2016