Senior Obchodník/čka - Akvizitér pre ZlavaDna.sk / Bratislava

Creative Web, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap / ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si obchodník srdcom i dušou? Čo tak spojiť obchod a atraktívny zľavový portál?
Ako Jednotka na trhu stále rastieme a rozširujeme sa i počtom obchodníkov. Privítame nového šikovného kolegu, ktorý sa rád podelí o nadobudnuté skúsenosti a poteší sa novým výzvam.

Akvizícia nových klientov
Starostlivosť o existujúcich klientov
Cesty za klientmi v rámci Bratislavy a okolia
Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
Aktívna účasť na firemných mítingoch
Komplexná zodpovednosť za vedenie obchodného prípadu
Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu vo zverenom regióne

Mladý, optimisticky naladený kolektív
Kvalitné úvodné zaškolenie
Pravidelný tréning a vzdelávanie
Firemný telefón, firemné akcie, masáže, bezplatné parkovanie, bonusy pre najlepších a iné výhody

Pošlite nám aj motivačný list (stačí do tela mailu) - v ktorom nájdeme odpoveď na dve otázky:

Prečo chcete pracovať v Creative Web, pre Zľavu dňa?
Prečo chcete pracovať na pozícii obchodníka, o ktorú sa uchádzate?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Obchodníka, ktorý je ozajstný obchodník, teda:
• ktorého baví navštevovať klientov, cestovať na osobné stretnutia v rámci Bratislavy a okolia
• ktorý vie odovzdávať svoje skúsenosti a dobré tipy v obchodovaní
• ktorý vie nájsť riešenia a radí klientovi ako zvýšiť obrat a pritiahnuť viac zákazníkov
• ktorý sa dokáže rýchlo zorientovať v produktoch (obchod, tovary, služby)
• ktorý je aktívny, doťahuje, čo začal, ide za stanovenými cieľmi
• ktorý dokáže efektívne viesť rozhovor a má príjemné vystupovanie
• ktorý má pozitívny prístup a myslenie
• ktorý má vysoké pracovné nasadenie a je flexibilný
• ktorý má chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe
• ktorý dokáže niesť zodpovednosť a systematicky pracovať

Bookio je najpoužívanejší rezervačný systém na Slovensku, ktorý spríjemňuje objednávanie služieb už od roku 2013. Aktuálne Bookio používa už viac ako 5000 zariadení. Tento praktický a moderný rezervačný pomocník využívajú reštaurácie, hotely, kliniky, barberi, salóny krásy, športoviská, autoservisy a desiatky ďalších segmentov. Ak ste si už
niekedy online rezervoval termín, s veľkou pravdepodobnosťou to bolo práve cez rezervačný systém Bookio.

Bookio pomáhalo s rezervovaním testovacích termínov v čase pandémie a rovnako aj vojnovým utečencom s nájdením dočasného ubytovania. Je to slovenský projekt, ktorý vďaka rýchlemu rastu spokojných klientov na Slovensku expandoval do zahraničia, kde tiež úspešne nachádza spokojných klientov aj používateľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1951216  Dátum zverejnenia: 8.12.2014