Obchodník/čka pre Camarero / Bratislava

Creative Web, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap / ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného Obchodníka Obchodný tím v Bratislave.
Hlavnou náplňou práce je akvizícia nových klientov, ale do veľkej miery aj starostlivosť o existujúcich klientov, nakoľko projekt Camarero doteraz úspešne zastrešil klientov po celom Slovensku s Českej Republike.
Obchodník má v Camarero pravidelné výjazdy priamo ku klientom,
dobre ovláda aj technické parametre a funkčnosť produktu - pokladničného systému.
Po akvizícii a predaji produktu komunikuje s technikmi v tíme, ktorí zabezpečia servisovanie produktu.
Komplexná zodpovednosť za vedenie obchodného prípadu a
zodpovednosť za plnenie obchodného plánu je štandardnou náplňou práce Obchodníka.

Ak sa nebojíš obchodných výziev, si tímový hráč a vieš sa orientovať v oblasti informačných alebo rezervačných systémov, tak neváhaj a prihlás sa na pohovor.

Mladý, optimisticky naladený kolektív
Úvodné zaškolenie a supervízia
Pravidelný tréning a vzdelávanie
Firemný telefón, firemné akcie, masáže, bezplatné parkovanie, bonusy pre najlepších a iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, gastronómia, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Obchodníka a Kolegu :)

• ktorý vie obchodovať, má obchod rád, vie, ako pristupovať ku klientovi a ponúknuť mu pre neho najlepšie služby v rámci produktu
• ktorý je technicky zdatný - produktom je pokladničný systém, ktorý sa u klienta po zakúpeni bude implementovať - Obchodník musí poznať parametre a základy fungovania produktu
• ktorý vie nájsť riešenia a radí klientovi ako zvýšiť obrat a pritiahnuť viac zákazníkov
• ktorý je aktívny, doťahuje, čo začal, ide za stanovenými cieľmi
• ktorý dokáže efektívne viesť rozhovor a má príjemné vystupovanie
• ktorý má pozitívny prístup a myslenie
• ktorý má vysoké pracovné nasadenie a je flexibilný (cestovanie za klientom cca 3 dni v týždni)
• ktorý má chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe
• ktorý zapadne do tímu a firemnej kultúry

Hľadáme kandidáta, ktorý na pohovore zaujme svojimi skúsenosťami a záujmom. Ak si ale šikovný absolvent a vieš presvedčiť, že táto pozícia je pre teba - skús to, dáme ti šancu.

Bookio je najpoužívanejší rezervačný systém na Slovensku, ktorý spríjemňuje objednávanie služieb už od roku 2013. Aktuálne Bookio používa už viac ako 5000 zariadení. Tento praktický a moderný rezervačný pomocník využívajú reštaurácie, hotely, kliniky, barberi, salóny krásy, športoviská, autoservisy a desiatky ďalších segmentov. Ak ste si už
niekedy online rezervoval termín, s veľkou pravdepodobnosťou to bolo práve cez rezervačný systém Bookio.

Bookio pomáhalo s rezervovaním testovacích termínov v čase pandémie a rovnako aj vojnovým utečencom s nájdením dočasného ubytovania. Je to slovenský projekt, ktorý vďaka rýchlemu rastu spokojných klientov na Slovensku expandoval do zahraničia, kde tiež úspešne nachádza spokojných klientov aj používateľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1941220  Dátum zverejnenia: 9.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou