Šikovný Copywriter/ ZlavaDna.sk

Creative Web, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný copywriter, rád sa hráš s textom, vieš aj pracovať vo Photoshope a kreatívne tvoriť?
Príď doplniť náš tím! Máme veľa práce a radi privítame Tvoju pomoc!

Zveríme Ti:
tvorbu prezentácii
nahadzovanie ponúk cez systém na web ZlavaDna.sk
hru s textom, spracovanie fotiek, korektúry
komunikáciu s inými oddeleniami

vlastná tvorba sa očakáva :)
naši copywriteri pracujú nielen s textom, ale vedia aj upravovať fotky, pracovať s Photoshopom a majú prehľad o marketingu, grafike a vedia byť veľmi kreatívni.
Pošli nám ukážku tvojej práce spolu s profilom

Mladý, optimisticky naladený kolektív
Kvalitné úvodné zaškolenie
Možnosť realizovať sa a naučiť niečo nové
Firemný počítač, masáže, bezplatné parkovanie, bonusy pre najlepších a iné výhody

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám ukážku tvojej práce spolu s profilom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegu, ktorý okrem toho, že je šikovný je aj
spoľahlivý,
detailista v práci,
sú mu známe prvky Photoshopu ako "vrstvy" a vie pracovať s obrázkami,
kreatívec s nápadmi, na druhej strane si ale nechá poradiť,
časovo flexibilný aj v podvečerných hodinách.

Bookio je najpoužívanejší rezervačný systém na Slovensku, ktorý spríjemňuje objednávanie služieb už od roku 2013. Aktuálne Bookio používa už viac ako 5000 zariadení. Tento praktický a moderný rezervačný pomocník využívajú reštaurácie, hotely, kliniky, barberi, salóny krásy, športoviská, autoservisy a desiatky ďalších segmentov. Ak ste si už
niekedy online rezervoval termín, s veľkou pravdepodobnosťou to bolo práve cez rezervačný systém Bookio.

Bookio pomáhalo s rezervovaním testovacích termínov v čase pandémie a rovnako aj vojnovým utečencom s nájdením dočasného ubytovania. Je to slovenský projekt, ktorý vďaka rýchlemu rastu spokojných klientov na Slovensku expandoval do zahraničia, kde tiež úspešne nachádza spokojných klientov aj používateľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1912217  Dátum zverejnenia: 1.12.2014