Nadupaný Copywriter pre ZľavaDňa.sk

Creative Web, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kreatívneho tímu hľadáme Copywritera - Ideamakera
Ak oplývaš nevyčerpateľnou zásobou geniálnych nápadov, ktoré vieš v správnej gramatickej forme dať aj na papier,
si tímový hráč,
hľadáš radšej riešenia neriešiteľných zadaní ako problémy,
vieš dodržať termíny,
vieš editovať prezentácie, robíš s Photoshopom,
tak práve to a ešte viac môžeš u nás robiť!

Mladý, optimisticky naladený kolektív
Kvalitné úvodné zaškolenie
Priebežný tréning a vzdelávanie
Firemný telefón a technické vybavenie
Firemné akcie, masáže, bezplatné parkovanie, bonusy pre najlepších a iné výhody

Ak máš záujem - pošli nám ukážku Tvojej tvorby a napíš nám prečo Ťa ponuka zaujala. Dáme Ti feedback ako sa nám páčiš :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Dreamweaver - Základy
CSS - Pokročilý

Kreatívny a inovatívny jazykovedne a gramaticky zdatný jedinec :)
S praxou na pozícii copywritera aspoň 2 roky
Kolega s koncepčným myslením
Človek hľadajúci riešenia, nie prekážky
Dokonalá znalosť Slovenčiny
"Drive a chuť inovovať, zlepšovať, mať prehľad o novinkách a trendoch "
Prehľad v oblasti online marketingu, social media a reklamy,
Technická zručnosť (interný administratívny systém)
Schopnosť myslieť "out-of-the-box"
Cit pre grafiku a "Business oriented" sú výhodou

Bookio je najpoužívanejší rezervačný systém na Slovensku, ktorý spríjemňuje objednávanie služieb už od roku 2013. Aktuálne Bookio používa už viac ako 5000 zariadení. Tento praktický a moderný rezervačný pomocník využívajú reštaurácie, hotely, kliniky, barberi, salóny krásy, športoviská, autoservisy a desiatky ďalších segmentov. Ak ste si už
niekedy online rezervoval termín, s veľkou pravdepodobnosťou to bolo práve cez rezervačný systém Bookio.

Bookio pomáhalo s rezervovaním testovacích termínov v čase pandémie a rovnako aj vojnovým utečencom s nájdením dočasného ubytovania. Je to slovenský projekt, ktorý vďaka rýchlemu rastu spokojných klientov na Slovensku expandoval do zahraničia, kde tiež úspešne nachádza spokojných klientov aj používateľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1890751  Dátum zverejnenia: 7.10.2014