Call Centrum obchodník/čka pre ZlavaDna.sk

Creative Web, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap / ihned
Mzdové podmienky (brutto)
fix a provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dojednávanie obchodov v rámci oblasti Cestovania (primárne regióny Chorvátsko a Taliansko)
- akvizícia nových klientov (SR, prípadne zahraničie - Rakúsko, Maďarsko, Poľsko) cez telefón, nejde v žiadnom prípade o telemarketing
- zastrešenie obchodného procesu produktu a služieb ZlavaDna.sk
- komunikácia s obchodnými partnermi a šírenie dobrého mena spoločnosti budovaním kvalitných obchodných vzťahov
- reporty nadriadeným
- spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti
- účasť na pravidelných stretnutiach obchodného tímu, na školeniach a workshopoch

Veľmi príjemné prostredie a priateľská, neformálna firemná kultúra
Pružný pracovný čas, možnosť home office
Podpora osobného rozvoja a pravidelné školenia
Kvalitné úvodné zaškolenie
Priebežný tréning a vzdelávanie
Motivačne nastavené odmeňovanie
Firemný telefón, firemné akcie, masáže, bezplatné parkovanie a iné výhody

Napíšte nám, ako svoj profil vidíte v súvislosti s našou ponukou. Motivačným listom zvýšite svoje šance na postup do prvého kola.
Môže to byť práca aj na part time pre študenta 4. či 5. ročníka VŠ.
Pohovory budú prebiehať telefonicky, následne osobnou formou v sídle spoločnosti Creative Web, s.r.o.
Tešíme sa na Vaše profily.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s predajom cez telefón
- anglický jazyk aktívne je nevyhnutnosťou, vítaný je nemecký jazyk
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti (na profesionálnej úrovni)
- schopnosť argumentácie cez telefón
- príjemné vystupovanie v telefonickom kontakte
- pozitívny prístup a myslenie
- ochota učiť sa a pracovať na sebe
- prax v oblasti cestovania, ideálne skúsenosť s prácou v cestovnej agentúre

Bookio je najpoužívanejší rezervačný systém na Slovensku, ktorý spríjemňuje objednávanie služieb už od roku 2013. Aktuálne Bookio používa už viac ako 5000 zariadení. Tento praktický a moderný rezervačný pomocník využívajú reštaurácie, hotely, kliniky, barberi, salóny krásy, športoviská, autoservisy a desiatky ďalších segmentov. Ak ste si už
niekedy online rezervoval termín, s veľkou pravdepodobnosťou to bolo práve cez rezervačný systém Bookio.

Bookio pomáhalo s rezervovaním testovacích termínov v čase pandémie a rovnako aj vojnovým utečencom s nájdením dočasného ubytovania. Je to slovenský projekt, ktorý vďaka rýchlemu rastu spokojných klientov na Slovensku expandoval do zahraničia, kde tiež úspešne nachádza spokojných klientov aj používateľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1878606  Dátum zverejnenia: 18.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix a provízie