Java, Spring, Groovy, Grails senior developer

Creative Web, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavské mýto 1, 831 04 Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme programátora na vývoj webových aplikácií. Sme firma prevádzkujúca sieť internetových portálov: ZlavaDna.sk, Obedovat.sk, Lunchtime.cz, Kam.sk, Boomer.sk, Slevadne.cz, Relaxovat.sk, Nakupovat.sk, UbytovatSa.sk, Kamnapivo.sk, Pano3D.sk, Benefitsystem.sk,..

Ponúkame možnosť práce a získania skúseností s cutting-edge technológiami a metodológiami. Hľadáme programátora s praxou, kľúčové pojmy s ktorými uchádzač príde do styku a mal by o nich mat aspoň základný prehľad sú:

JAZYKY a FRAMEWORKY:
Java, Spring
Groovy, Grails, Spock, Geb
HTML5, CSS3
Javascript, JQuery

PROCESY / PRÍSTUP:
Agile Software Development
Lean Software Development
Test-driven Development
Domain-driven Design

TOOLY:
Github
Jenkins CI
Cobertura
Codenarc

INFRAŠTRUKTÚRA:
Linux
Amazon EC2
Iné výhody
- motivačné odmeňovanie
- flexibilný pracovný čas
- perspektívnu a zaujímavú prácu s najmodernejšími technológiami
- neformálnu firemnú kultúru
- práca v mladom kolektíve a perspektívnom odvetví
- prepracovaný systém benefitov pre zamestnancov
- možnosť dlhodobo pracovať na zaujímavých projektoch

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
IT
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - programátor:
Java - pokročilý
JavaScript - pokročilý
XHTML - pokročilý
UML - pokročilý
Očakávame záujem o profesionálny rast, samostatnosť, tvorivé myslenie a zdravý perfekcionizmus.

V spoločnosti Creative Web nájdete ľudí s pozitívnym myslením, s úsmevom na tvári a na jednej vlnovej frekvencii :)
Všetky ďalšie zaujímavé informácie o nás a našej spoločnosti nájdete na :
http://cweb.sk a http://www.zlavadna.sk/kariera
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné služby
Mlynarovičova 10 Zobraziť na mape
851 03 Bratislava
http://www.cweb.sk ; www.zlavadna.sk
ID: 1262354   Dátum zverejnenia: 23.5.2012
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: Creative Web, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke