Back Office Manager

CREATIVE PRO a.s.

Miesto práce
Dlhé diely I. č. 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého a dynamického tímu hľadáme kandidáta, ktorý nám pomôže zvládať administratívnu záťaž spoločnosti a uľahčí nám každodenné fungovanie. Náplňou práce bude:
- každodenná komunikácia s oddeleniami/pobočkami agentúry
- komunikácia s klientmi
- vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej agendy
- samostatná správa a udržiavanie interných databáz
- tvorba reportov
- kontrola a vystavovanie faktúr
- práca s účtovníckym software (evidencia faktúr a platieb)
- administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti
- zabezpečenie hladkého chodu oddelenia
- vedenie pokladne, práca s hotovosťou
- archivácia dokumentov

Ponúkame zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti:
- príjemnú rodinnú atmosféru v motivovanom tíme
- súkromná výučba angličtiny s kanadským lektorom
- telefón na súkromné účely
- firemné teambuildingy a dovolenky
- možnosť využiť športový areál Slávia
- kvalitná BIO kávička na spríjemnenie dňa a ďalšie...

Posielajte prosím životopis spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov, prípadne s fotografiou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Kandidát by mal byť osobnosť, ktorá dokáže:
- hľadať riešenia a nie problémy
- násť si vlastný systém a mať chuť zjednodušovať procesy
- má pozitívne myslenie a vie sa usmievať
- vie pracovať pod tlakom a nebojí sa výziev
- vie dodržiavať termíny a ustráži si dodávanie podkladov od kolegov
- angličtina na komunikatívnej úrovni výhodou, nie však podmienkou

Ak si si na väčšinu bodov odpovedal áno, tak sa neboj ozvať a radi Ťa pozveme na stretnutie ku nám :)

... PASSION FOR MOMENTS ...

Sme event & live communication agency, ktorej hlavným poslaním je prinášať ľuďom pozitívne emocionálne zážitky prostredníctvom organizovania live, virtuálnych a hybridných spoločenských akcií a konferencií. Za 15+ rokov eventových skúseností, sme vytvorili miliardu momentov, vyše 113 880 hodín zážitkov, 974 323 pozitívnych emócií pre viac než 300 značiek. Aj vďaka týmto skúsenostiam sme posunuli náš event management a experience marketing (tzv. zážitkový marketing) na úplne iný level. Sme CREATIVE PRO Group a naším umením je vidieť neviditeľné.

- Pôsobíme nielen na slovenskom, ale aj českom, maďarskom a poľskom trhu.
- Od roku 2015 je CREATIVE PRO a.s. spolumajiteľom najväčšej live-marketingovej európskej agentúry, 27Names.
- Certifikovaná eventová agentúra v ČR a SR s certifikátom manažérstva kvality ISO 9001:2008 (ISO Event Sustainable Management) a ISO 20121 (Sustainable events)..
- Agentúra je dlhodobo umiestňovaná v rebríčku TOP 10 event marketingových a sales promotion agentúr v ČR a SR / hodnotiace rebríček týždenníka Trend, mesačníka Stratégie a Event & Promotion.
- Spoluzakladateľ Slovenskej asociácie event-marketingových agentúr "BTLka".
- Získavame medzinárodné a lokálne ocenenia Best Event Award World (beaworld), Zlatý klinec, Eventex Award.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2738941  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou