Obchodný zástupca

Creative Expert CS s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodného zástupcu pre nášho klienta Modul Stor Hungary Kft. na predaj zdvíhacích plošín, hydraulických rúk a mobilných umývačiek rúk.
Práca je vhodná pre tých, ktorí vlastnia živnostenské oprávnenie a majú záujem rozšíriť svoje podnikateľské aktivity s niekoľko hodinovou prácou týždenne navyše.
Platové podmienky: platí sa provízia, percentá z predaných výrobkov (fixná výplata nie je).
Miesto práce: Slovensko a Česko, aj samostatne

Ponúkame:
- všetky marketingové materiály ktoré sú potrebné k práci (online, tlačené),
- podpora materskej spoločnosti
- v prípade serióznych jednaní s odberateľmi osobná prítomnosť zástupcu materskej spoločnosti, prezentácia produktov
- účasť na výstavách,
- príprava a priebežná konzultácia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované predpoklady:
- angličtina ALEBO maďarčina aktívne
- záujem o danú oblasť
- agilný prístup
- dobré komunikačné schopnosti
- zdatnosť, skúsenosti v oblasti predaja sú vítané

Creative Expert CS s.r.o je obchodná spoločnosť zameraná na poskytovanie komplexných služieb zahraničného obchodu. Spoločnosť je súčasťou skupiny, ktorá priamo pôsobí v 20 krajinách.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1951310  Dátum zverejnenia: 2.2.2015