PHP - React Full Stack developer

Cream Tech s. r. o.

Drieňová 3, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
1 800 EUR/mesiacNástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 1800,- EUR/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Robil/a si v PHP? Vieš React? Hľadáme šikovného programátora/ku na vývoj špecializovaných web aplikácií a ecommerce riešení. Technológie s ktorými u nás prídeš do kontaktu sú PHP, REACT, JS, ElasticSearch, SCSS, JSS, FLUX/REDUX, ReactRouter, MateralUI, GIT.

Sme malá firma, ale robíme kriticky dôležité projekty pre stredne veľké firmy. Nemáme hierachickú štruktúru a ponúkame voľnosť za zodpovednosť, naše skúsenosti za tvoju snahu učiť sa, podiel na výsledkoch za kvalitný output. Je nás málo ale všetci sme seniori, ktorí ti odovzdajú dlhoročné skúsenosti.

Pozrieme sa na tvoj životopis a budeme ťa kontaktovať do 5 pracovných dní.
Pozveme ťa na pohovor.
Ak sa tvoje a naše očakávania stretnú privítame ťa v našom tíme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

PHP - Mierne pokročilý
ReactJS - Mierne pokročilý

Skúsenosti s vývojom v PHP / JS / React / Angular.
Prehľad vo webových technológiách- HTML, CSS, RestAPI.
Zmysel pre zabezpečenie kvality a presnosti.
Dobré komunikačné zručnosti a "problem-solving" prístup.
Zodpovednosť, orientácia na výsledok.
Samostatnosť, pritom schopnosť tímovej práce.

Pôsobíme predovšetkým v oblasti vývoja e-commerce, webových portálov, špecializovaných webaplikácií a informačných systémov na kľúč. Zabezpečujeme analytické, programátorské a konzultačné služby, webdesign.

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Duncko
Tel.: +421949702812
E-mail: poslať životopis
ID: 4814575  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac