Kuchár

Crazy business, s.r.o.

Miesto práce
Holubyho 2112/6, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava hlavných jedál,príloh,denneho menu
- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
- servírovanie jedál
- zodpovednosť za kvalitu jedál
- dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov

- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- pravidelný a deklarovaný plat
- možnosť pracovať s modernou technológiou a kvalitnými surovinami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

kreativita, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, pozitívne myslenie, tímový hráč,

Penzión, piváreň, kaviareň, reštauráciu aj vináreň sme otvorili pre širokú verejnosť a každého, kto ocení chutné jedlo, kvalitné víno a vždy čerstvé pivo. Otvorení sme akýmkoľvek individuálnym požiadavkám pre usporiadanie súkromných udalostí, firemných stretnutí, ochutnávok vín a podobných akcií.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3168724  Dátum zverejnenia: 23.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou